Příspěvky uživatele - eugen

Choroba?, 30.3.2016
Našlo sa  ...Nektria-rážovka rumělková
Choroba?, 30.3.2016 Obsahuje fotku
Po zime sa mi na dreve niekoľkých krov hrozna objavili takéto žlto oranžové objekty a tie kry boli vyschnuté úplne a na kroch u ktorých boli časti vyschnuté sa to vyskytovalo. Ide o cca 7 ročné kry. Predpokladnám, že ide o nejaké hubové ochorenie.... celý příspěvek >
Stomp - zazrak v boji s burinou?, 10.4.2013
Srdečná vďaka
Stomp - zazrak v boji s burinou?, 10.4.2013
Dá sa stomp použiť aj na kukuricu? Dakujem
Pěstování fazolí, 10.3.2013
Dakujem za odpoveď a za námahu napísať mi. Budem sa toho držať. Peknú jar:)
Pěstování fazolí, 10.3.2013
Chcem toho roku posiať fazuľu. Po 1.         Je na to vhodná aj tá v potravinách v pol kilových sáčkoch? Ak áno tak mi poraďte podľa čoho rozlíšim či ide o kríčkovú ale popínavú formu k tyčke.  Po 2.    ... celý příspěvek >
Opäť voška révokaz, 2.11.2012
Ďakujem 
Opäť voška révokaz, 2.11.2012
Ďakujem za odpoveď, pekný deň prajem :)
Opäť voška révokaz, 1.11.2012
Chcel by som vedieť názor skúsenejších vinárov. Na pozemku mám vysadenú odrodu BAKO ktorá je napadnutá listovou formou fyloxéry. Chystám sa teraz vysádzať štepený vinič (BS, FM, MT, RV). Nebude priamo v kontakte. Bojím sa, že nové štepy budú... celý příspěvek >
Cherry paradajky, 8.1.2012
Dakujem.
Cherry paradajky, 8.1.2012
Dobrý Deň. Dnes som si kúpil v jednom markete cherry paradajky, také väčšie a podlhovastejšie. Chcem sa spýtať či z ich semienok mi vyklíčia nové priesadky na jar a ak áno či ich treba moriť a čím. Každoročne semená paradajok kupujem, teraz chcem... celý příspěvek >
Odroda, 1.11.2011
Ďakujem všetkým zúčastneným, vaše rady si vezmem k srdcu.
Odroda, 1.11.2011
Takže draslík? super. Zbierané bolo 3.10.2011. Tie bobule boli fakt, ale fakt malé a isty zatočené. Akú aplikáciu draslíka odporúčate?. Ďakujem aj prispievateľovi, ktorý napísal že je to charakteristické pre modré odrody v októbri - ani túto možnosť... celý příspěvek >
Nero, 1.11.2011
Ďakujem
Nero, 31.10.2011
Dnes som vysadil len tak na skušku 4 štepy NERA, vie mi niekto povedať ktorých odrôd je krížencom? Hľadal som na nete, aj v príspevkoch, asi som prehliadol. Ďakujem
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika