Příspěvky uživatele - joudamates

Zahradní traktor VARI RL 98 H, 17.5.2023
Musím se pochlubit výbornou zprávou, závada která mě trápila několik let vyřešená. Spínání elektromagnetické spojky po zahřátí vyřešeno utažením tří šroubků na spojce, poradil nakonec pán v diskuzi na stránkách VARI pod... celý příspěvek >
Zahradní traktor VARI RL 98 H, 9.6.2022
Také zdravím, děkuji za informaci. Já jsem studoval elektrické schéma, hledal jsem nějaké tepeplotní čidlo na motoru, jediné co jsem našel (a to ve schématu nebylo) je nějaké čidlo na spodní části motoru, vede rovnou ke spínací skříňce sečení.... celý příspěvek >
Zahradní traktor VARI RL 98 H, 9.7.2020
Dobrý den, dívám se že moje recenze je na internetu skoro jediná :) Máme po záruce, traktor byl běhěm záruční doby celkem 3x v servisu, a to vždy kvůli startování. Byly to vždy ale "blbosti", dvakrát šlo o baterku, poprvé vyměněna v roce... celý příspěvek >
Zahradní traktor VARI RL 98 H, 15.5.2018
Dobrý den, zatím nemáme ohledně motoru žádné poznatky, resp. pracuje bez problémů. Co se ale projevilo poměrně rychle je vznikající závada, kterou popisuje jiný pán ve vlánku s XDC 140 HD od Mountfieldu, a to je poddimenzované uložení... celý příspěvek >
Zahradní traktor VARI RL 98 H, 23.4.2018
pro zajímavost....XDC 140 HD od Mountfieldu je stejný výrobek tak z 80% :) Alespoň dle obrázků.
Zahradní traktor VARI RL 98 H, 16.4.2018
Zdravím, protože jsem v minulých týdnech sháněl informace o nových travních traktorech VARI, které uvedl tento výrobce na trh letos 2018, a žádné informace jsem nenašel kromě marketingových informací (logické, když se nyní začal prodávat :),... celý příspěvek >
Nemoc rajčat, 2.7.2015
Dobrý den, zadejte si na Seznamu nebo Googlu "nemoci rajčat". Najdete tam obrázky s popisem chorob a většinou i doporučené postřiky. joudamAtEs
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 19.8.2014
Mirku, asi nebudu jediný který se chce zeptat, a co to tedy je co Vam ničí každoročně úrodu?... viz přiložené obrázky. Já to totiž jako laik považuju za plíseň :)
Rajčata mne překvapují, 23.7.2014
Dobrý den, jak je to s tou slámou, kdyby bylo deštivé období? Když by třeba 14 dní pršelo, nebude to shnilé, plesnivé? Láká mě to také zkusit. A jaká je tam vrstva? Díky
Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 22.7.2014
Dobrý den, děkuji pisatelce za odkaz, pan ma provozovnu v Praze, zitra se u nej stavim a koupim si jednu sadu. Pozdeji napisu zkusenosti.
Okurky - plíseň a nebo spálené od slunce?, 15.7.2014
mě se na svilušky a podobnou havěť osvědčilo Careo Substral jako do zálivky. Rostliny ho přijmou jako zálivku do sebe a když se havěť zakousne do rostliny a nasaje, tak je s ní konec. Vyzkoušeno ve skleníku už dva roky, tenhle rok uz mam tenhle... celý příspěvek >
Okurky - plíseň a nebo spálené od slunce?, 15.7.2014
a nejsou to spis svilusky?
Písková filtrace - vracení kalu zpět do bazénu, 7.7.2014
Teda, nevim jestli to chápu dobře, ale vy vysáváte do filtrace? Proč nevysáváte normálně s ventilem zapnutým na obtok a ven?
ALKO 52 BR comfort, 12.6.2013
Já jsem měl problém s teplým startem. Při provozu se zahříval zapalovací kabel a pak to nechtělo startovat. Mohl by jste napsat více podrobností o tomto problému? Máme totiž taky motor Briggs & Stratton XRM 60, stáří 8 let, a poslední tři... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2012, 18.7.2012
Zdravím, P. Mirek ma krasnou úrodu, jako vždy :) já osobně mu muzu úrodu jenom přát a taky trochu závidět. Me letošní úrodu skoro všechnu zničila plíseň rajčatová. Lokalita okres Písek, nm. 420 m. Poslední tři týdny v podstatě skoro každy den... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika