Příspěvky uživatele - 197.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bambus, 23.1.2009
Může to být kultivar vodní rostliny. Třeba přiložte foto.
Doma dělané filtrace, 3.11.2008
Dobrý den, poradíte mi někdo s konstrukcí komorového filtru? Chci udělat 5-ti komorový filtr obdélníkového půdorysu a zajímala by mně řešení průtoku vodu tak, aby efektivně procházela všemi filtr.médiemi v jednotlivých komorách s následním... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 24.10.2008
Dobrý den, odkaz a filtrační tkaninu bych také přivítal. Děkuji.
Doma dělané filtrace, 22.10.2008
Dobrý den, no, mohl jste se podělit, i když výsledek může být bez záruky. Rád bych znal váš námět ne řešení. Hodlám jej realizovat v následujících dnech a bylo by škoda, kdyby mi unikla třeba lepší možnost. Mikrosíto zrovna neprodávají na každém... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 21.10.2008
Plánuji vyrobit vortex z nádoby na vodu 500 litrů. Má mírně konický tvar, oříškem pouze bude zhotovení druhého dna s výpustkem na odkalení. Jinak princip vortexu je jednoduchý a přes dvě konické příruby 110mm udělám přívod a odvod vody. také jsem... celý příspěvek >
Filtrační materiál? Síťky na ovoce, 17.10.2008
Dobrý den,  nikdo další neřešil filtraci svépomocí?
Filtrační materiál? Síťky na ovoce, 15.10.2008
Dobrý den, nemátě nějaké dobré odkazy i na cizí stránky řešící problematiku podobných staveb viz.koiphen.com? Děkuji.
Filtrační materiál? Síťky na ovoce, 14.10.2008
Dobrý den, jsem ve stejné fázi jako vy. Plánuji stavbu filtrace s předfiltrem vortex. Uvažoval jsem o úpravě nádoby na vodu (zelené 150-500 litrů z marketů), ale včera jsem zjistil, že jsou z PP a ne PVC. Nevím, zda se dá na PP materiál navařovat... celý příspěvek >
Jakou máte filtraci a objem vody?, 23.8.2008
To je sice pravda, že záleží na spoustě neměřitelných okolností, ovšem v době, kdy na jedné straně volají výrobci a prodejci po naddimenzování filtrací a na straně druhé další osoby po ponechání této "práce" z větší části na přírodě, je... celý příspěvek >
Jakou máte filtraci a objem vody?, 22.8.2008
Dobrý den, zajímalo by mne, jaké se nejčastěji používají filtrace, ať už komerčně prodávané nebo vyrobené vlastními silami. Máte-li nějakou dobrou (alei i špatnou zkušenost), sem s ní! Určitě si spousta domácích amatérských stavitelů jezírek udělá... celý příspěvek >
kolik vody se vypaří za den?, 12.8.2008
Z fotky to není patrné, ale ní pod kaksádou umístěna geotextilie tak, že táhne vodu jako knot až přes okraje hydrofoile?
Průchodky do sudu, 11.8.2008
Je pravdou, že i pokud se jemné bubliny vzduchu podařit dopravit dále, tak při prostupu přes kačírek se budou spojovat ve větší. Otázkou je, zda i tento způsob zabezpečí přísun vzduchu pro bakterie. Samotné položení vzduch.válců či kamenů na dno to... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 11.8.2008
Dobrý den, díky za postřeh. Mým zdrojem vzduchování bude vzduchovací válec s kaučukovým perforovaným povrchem. Předpokládám jeho uložení přímo ve 100mm drenážní hadici + mírný tlak vody. Chování bublin vzduchu bude ale asi opravdu předmětem zkoušky.... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 11.8.2008
Dobrý den, mám rozpracován biobazén, kdy celkový objem vody činí cca 120m3. Koupací část má rozměry 9*3,5metru a hloubku 2,9 metru až 1,9. Je tvořena ze ztraceného bednění. Kolem koupací části je z jedné dlouhé strany molo a zbývající tři strany... celý příspěvek >
Odvodnění terasy ohraničené opěrnými zdmi, 4.7.2008
Dobrý den, určitě vyvtořte betonový podklad se spádem do kanálku, který dále napojitá na odvod do kanalizace (pokud je splašková, tak použijte dvorní vpusť se sifonem). Povrch betonu ošetřete hydroizolačním nátěrem (provádí se 2-krát a má uplatnění... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika