Příspěvky uživatele - 197.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrtaná studna - PVC rúra 200mm perforovat, alebo nie?, 12.6.2008
Určitě hodně hustě navrtat. Vrty průměr 10-12mm v celé výšce vodního sloupce. Tímto způsobem to dělali u mně. Hloubka vrtu 44m.
Koupací jezírko s přírodní filtrací, 11.6.2008
Dobrý den, zajímavý popis, ale pokud by jste sem dokázal dát fotky, tak bychom to jistě všichni ocenili víc. Předem díky.
Venkovní terasy - decking. Máte zkušenosti?, 1.5.2008
Dobrý den, jsem od Brna, ale nákup u firmy ARA - továrna na nábytek (u Kolína). Ceník by měli mít na webu, cenu již přesně nevím, mám materiál již rok. Nerez vruty v každém velkoobchodě cca 0,75Kč/ks nerez 50*5mm.
Venkovní terasy - decking. Máte zkušenosti?, 23.4.2008
P.S.: 4 víkendy bez roštu. Ten jsme si zhotovil již v min.roce. Erik Vyhlídal
Venkovní terasy - decking. Máte zkušenosti?, 23.4.2008
Dobrý den, začal jsem z massaranduby.Mám terasu cca 25m2 + lávku přes záhony 12m2 a dále můstek s menší terasou do 15m2. Práce šla zpočátku pomaleji ale za celkem 4 víkendy bude celková výměra hotová vč.detailů, které sem pověsím jako foto. První... celý příspěvek >
Folie na svažitém pozemku, 11.4.2008
Idelání je položit netk.textilii, zamulčovat štěpkami či kůrou (aůespoň tam, kde se to chvíli udrží) a celou plochu pokrýt zeleným rašlovým úpletem a důkladně ukotvit (PVC kolíky) Následná další vrstva mulče na rašlu dobře drží, protože má vlákna, na... celý příspěvek >
Řasožrout - test, 13.3.2008
Dobrý den, nepomůže (možná jen na chvíli). Přívod z melioračních trubek je chyba. Příkon vody musí být prostý živin, ze kterých profituje řasa, což u vody, která prochází vrstvou ornic a zemin do melioračních svodů není. Dopouštění vody musí být v... celý příspěvek >
Venkovní terasy - decking. Máte zkušenosti?, 11.3.2008
Dobrý den, nikdo nevyráběl či si nenechal vyrobit decking z massaranduby, bangkiraie apod.?  Díky za případné zkušenosti s : - podkladem, šroubováním, předvrtáváním, ošetřováním atd.
Venkovní terasy - decking. Máte zkušenosti?, 10.3.2008
Dobrý den, máte někdo praktické zkušenoti s montáží tzv. deckingu z exotických či domácích dřevin? Děkuji za vaše názory či rady na montáž.
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 25.1.2008
Odpověď ne dotaz ohledně filtru: Samozřejmě, že není možné očekávat při tak velkém průtoku, že filtr pojme a zdegraduje všechny nadbytečné částice.viditelné okem. Bavíme se tu o velmi drobných prvcích, které nelze ani běžne postřehnout. A pokud si... celý příspěvek >
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 25.1.2008
Dobrý den, ohledně tlakového filtru, který mívá kapacitu od 10 do 50 litrů pro menší stavby, jen doplňuji, že hraje nemalou roli v čištění. Na média, jenž hostí herbivorní bakterie (zeolity, molitany atd.) se váží  i velmi drobné pevné částice... celý příspěvek >
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 24.1.2008
Dobrý den, pracuji v oboru a boom biotopů jsem zachytil již v počátcích. Není náš hlavní program, ale zakázky přibývají. Sám stavím koupací jezírko o rozměrech koupací části 9*3,5 a hloubce 1,6až 2,8m + 40% plochy s regenerační zónou. Uvádím to jen... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika