Příspěvky uživatele - 41.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvetlý Krvokvět, 22.5.2010
Jak se ti to Flam daří takhle vypěstovat. Mě ne a ne vykvést.
Rozkvetlý Krvokvět, 22.5.2010
opravdu nádhera. Já ho mám již několik let, možná 4 a ještě nekvetl.
Přežije?, 30.5.2009
Jsou to sibiřské kosatce, chtějí vlhko. Je možné je zasadit do kontejneru a vložit do jezírka. Krásnou ukázku pěstování jsem viděla v zahradnictví ve Stříteži u Volyně. Já mám i žluté a jsou ještě krásnější Jarka
Ibišek - pěstování do korunky, 30.5.2009 Obsahuje fotku
Tvaruji korunku na jaře, ostříhám vše, co nechci a potom krásně vykvete, posílám vám foto na ukázku, jak se mi daří.
Neznámá rostlina, 30.5.2009
Bobkovišeň v žádném případě. Jedná se opravdu Euonymus japonicus, na zimu dát do chladu, venku zmrzne. 
Co je to za rostlinku?, 30.5.2009
Přesně tak, jsou to bohyšky - Funkie, ale lze pěstovat i na slunci, mám vyzkoušené. Ale lépe je mít je pod stromem, aspoň je nepoškodí kroupy, jako se to stalo mně tento týden. Jsou ale moc krásné listem, květ je zajímavý jen u některých druhů. Až mi... celý příspěvek >
Noční květ, 30.5.2009
Vskutku se jedná o Pupalku, vysemení se všude možně a kvete až druhým rokem. Ale je to krásná rostlinka.
Neznáte název této trvalky?, 30.5.2009
Je to opravdu Kniphofia neboli mnohokvět.  Ať se vám daří
Neznámá trvalka, 25.5.2009 Obsahuje fotku
Poradí mi někdo, jak se jmenuje tato krásná trvalka? Nikde jsem ji zatím neviděla, ale kamarádka má sazenici a květ již rozkvetlý.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 1.10.2008
Ta protěž je opravdu nádherná, ta se ti "Flam" opravdu povedla.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 24.9.2008 Obsahuje fotku
tak přidávám foto
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 24.9.2008
Hezké květiny, to se vám povedlo Flam. Taky ještě něco na ukázku přidávám.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 24.9.2008
Paní Dano, tak to je opravdu nádhera, pokoušela jsem se o pěstování durmanů také, ale bohužel se nedařilo. Tak ať se vám daří stále pěstovat tak krásné květiny. Jarka
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 24.9.2008 Obsahuje fotku
Ta fuchsie je opravdu krásná. Jsou to moje nejoblíbenější květiny. Na zimu je všechny schovám do kotelny a v létě se mi odmění mnoha květy. Tak připojuji nějaké foto
neznámá trvalka, 13.9.2008
Moc vám děkuji, to je přesně ta neznámá květina. Vaše úsilí je obdivuhodné. Zdraví Jarka
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika