Příspěvky uživatele - 175.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 4.2.2010
toto je mladší rostlina a nemá ještě dostatečně vyvinuté ztluštění kmínku (nebo co to je). Dokáže se i větvit. Pokud tedy budete vědět alespoň něco o této rostlině, dejte prosím vědět. Při přerušení kmínku z ní vytéká hustá silně lepivá bílá... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 4.2.2010 Obsahuje fotku
viz obrázek
Je letnička, co kvete v květnu?, 23.1.2010
existuje letnička, kterou bych teď zasadila ze semínka a kvetla by v květnu na Den matek?
Marťanská kytka - co to je?, 22.1.2010
Pane Jančo, děkuji a smekám před Vašimi znalostmi. 
Marťanská kytka - co to je?, 21.1.2010 Obsahuje fotku
netušíte někdo, co je to za kytku?
Co jsou to za keře?, 23.12.2009
Děkuji, Josefe, s tím trojpukem máte určitě pravdu, s tím jasanem - dívala jsem se, ten má více listových pater, tenhle je typicky pětičetný
Štěně a bleška, 23.12.2009
Pokud se štěně drbe, je potřeba ho prohlédnout pořádně, nemusí se drbat jen kvůli bleše, příčinou může být alergie, to, že ho lechtá nový obojek nebo plísňové onemocnění na bříšku. Pokud má blechy, nejčastěji se vyskytují u kořene ocasu, na krku a... celý příspěvek >
Pes štěká, 23.12.2009
Zkusili jste protištěkací obojek?
Co jsou to za keře?, 23.12.2009 Obsahuje fotku
viz fotky omlouvám se za jejich kvalitu a nedostatek info, ale protože to není můj původní dotaz, bohužel, víc k tomu říci nemohu. Snažila jsem se to rozluštit po atlasech ozdobných keřů, ale nenašla jsem nic, čemu by se to podobalo, max trochu... celý příspěvek >
Co to je, 26.11.2009
Co to je a jak se to pěstuje, prosím - foto?
Cyklameny, 22.11.2009
Pane Jančo, moc děkuji. 
Cyklameny, 22.11.2009
prosim o radu, ak ma niekto skusenosti s pestovanim cyklamenov v zahrade. V zahradnom centre Baumaxu som si kupila niekolko krasnych cyklamenov, ktore su oznacene ako alpinske zahradne cyklameny. Su v plnom kvete a predavacka spochybnila ich... celý příspěvek >
Co je to za kytku?, 19.11.2009 Obsahuje fotku
obrázek jsem ještě zvětšila, ten stonek je čárkovaný, nikoliv tečkovaný
Co je to za kytku?, 18.11.2009
Koukám na něj, to asi nebude ono, ten nemá tu pruhovanou nohu, mně to spíš připomíná nějakou dracénu.
Co je to za kytku?, 18.11.2009 Obsahuje fotku
co je tohle za pokojovku, prosím?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika