Příspěvky uživatele - 175.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to?, 4.11.2009 Obsahuje fotku
bylo to nalezeno pod stromem, bohužel, nevím jakým  
Škůdce palmy, 2.11.2009
co je tohle za škůdce pokojové palmy? Jsou v hlíně, asi,5 cm. Jak se jich zbavit?
Nemoc borovice, 29.10.2009
Mně zas uhynula takhle vejmutovka, taky jí rezly konečky jehlic, odborník to pak určil jako sypavku a prý toho je v poslední době hodně, bohužel. Srdce mne bolí, byla fakt krásná a zůstala po ní jen hnusná díra.
A co jsou tyto rostliny?, 12.2.2009
Josefe, moc dekuju :-)
A co jsou tyto rostliny?, 12.2.2009 Obsahuje fotku
prní je snad nějaký pryskyřník, ale jaký? A druhý mi připomíná pouze kokořík,  8. je javor, to vim, ale druh? A 7. je javor jasanolisty? Pomozte, prosim :)
Co to je za strom?, 12.2.2009 Obsahuje fotku
Co to je za strom nebo keř, z něhož je malovaná tahle větévka? Vypadá to jako javor jasanolistý dle tvaru toho lístku, ale zas je to jiné uspořádáním listů na větvičce.
Co je to za rostlinu na fotce?, 11.2.2009
diky moc, mate pravdu, ale autorka se dusuje, ze to malovala podle utrzene zive rostliny z Vysociny a snazila se o zcela presne vyobrazeni.
Co je to za rostlinu na fotce?, 11.2.2009 Obsahuje fotku
Pozná někdo, co je to za rostlinu na tom obrázku, prosím? Bohužel víc vodítek k ní nemám, nejvíce mi připomíná něco mezi rují a červeným bezem, ale je to asi spíš květina...  
Sršně - jak na ně?, 27.8.2008
Take jsme meli na chate srsne a pamatuji si jednou na jejich vecerni rojeni, kdy naletavali po desitkach na osvetlene okno nebo zadverove svetlo. Tehdy jsem zjistila, ze jsou velmi citlivi na Raid, okamzite po postrikani padl srsen k zemi a tocil se... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 27.8.2008
Nevim, cim pesne hubit svilusky na zahrade, jsou na to nektere pripravky ze skupiny akaricidu, protoze sviluska patri mezi roztoce, ale mam celkem rozsahle zkusenosti se zmirnovanim postipani, protoze jsme tim dost trpeli, kdyz jsme bydleli v... celý příspěvek >
Likvidace pýru, 23.8.2007
Pýr je značným problémem v naší zahradě, i po důkladném a opakovaném přerytí záhonů se stále objevuje, bojím se použít herbicid do záhonu v sousedství růží, chryzantém a cibulovin, navíc pýr je i v trávníku. Poradí někdo zmučené zahradkářce s tímto... celý příspěvek >
Ochrana vinné révy, 26.6.2007
Pokud máte víno, je teď poslední možný termín ochrany, více o ochraně vinné révy na http://www.meredit.cz/Bydleni-a-zahrada/Zahrada/Ochrana-vinne-revy?Itemid=1
Jak založím skalku?, 29.5.2007
Kdybyste chtěli založit skalku jako kamenné řečiště, najdete rady zde http://www.meredit.cz/Bydleni-a-zahrada/Zahrada/Zakladame-skalku?Itemid=403 a zde http://www.meredit.cz/Bydleni-a-zahrada/Zahrada/Zakladame-skalku-pokracovani?Itemid=1
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika