Příspěvky uživatele - 227.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tuje Smaragd, 8.8.2008
Dobrý den, pokud chcete opravdu neprůhledný plot, musíte počítat 3tůje na 1metr plotu, jinak vám tam půjde vidět. Vzdálenost od zídky je docela malá, tůje se budou křivit a pravděpodobně na té straně špatně obrůstat. Hodně štěstí.
Meruňka LE - 3662, 27.4.2008
Řek bych, že jste koupil velmi dobře. Slyšel jsem, že má nezvyklou odolnost. Dotaz na název odrůdy je třeba směřovat na docenta Kršku. radostnazahrade@seznam.cz
Poraďte o roubování meruňky, 5.4.2008
Paní Jitko, nebojte se stříhat meruňku. Zpravidla se větší zásahy dělají po sklizení úrody a ty kosmetické úpravy po celý rok. Ať jso to zaschlé větve nebo prosvětlení korunky. A hlavu vzhůru, ne každá meruňka pří prasknutí kmene trpí klejotokem.... celý příspěvek >
Roubování, 28.12.2007
Pane Vašku, článek máte napsaný výborně. Já jsem samouk, spíš samorost a samouk dohromady. Roubuji, kdy se mi zachce, nejde-li to venku, tak si vezmu v kontejneru stromek do kuchyně. Problém je jen se ženou. Třeba na vánoce. Dám na něj roub uřezaný v... celý příspěvek >
Harcot, 7.9.2007
Pane četl jsem Váš článek a připadal mi napsaný vřele. Přicházím s dotazem, kde by  se dal sehnat roub kanadske odrůdy Harcot nebo její kamarádi začínající názvem abecedním H. Děkuji. Adresa radostnazahrade@seznam.cz
jak roubovat ořech, 18.7.2007
Měl bych zájem pane, jak ořechy roubovat. Dík. Jarda. Jarda.machacek@seznam.cz
Přísavník na balkoně, 2.6.2007
Chtěl bych si zazelenit balkon a líbí se přísavník. Bohužel ale nevím jestli je možné ho pěstovat v květináči.  Pokud ano jakou potřebuje péči. Prosím poraďte. Děkuji
meruňka Bergerot, 1.5.2007
To může být pravda. Že starší sadař mohl blafovat. Znám tuto informaci odněkud z povzdálí. A podnože Myrobalánu,z pecek,které jsem zasadil letos na jaře už  dosahují délky 12cm. Nevím jestli to přesadit nyní do květináčů nebo až na podzim.... celý příspěvek >
meruňka Bergerot, 27.4.2007
Pane Miloši to bych zvládl taktéž . Zkratky na štítku rozluštím. Macháček.
Odrůda meruňky, 27.4.2007
Podle mě je důležitá podnož. Kupte Leskoru na podnoži Myrobalan. A uvidíte ty rozdíly. Jarda
meruňka Bergerot, 27.4.2007
Meruňky budu pane Pepo očkovat na podnože Myrobalan.
meruňka Bergerot, 27.4.2007
Pane Pepo,dík za radu. Normálně jsem,však,dostal zapal do této činnosti. Začínám tzv.od píky.   Takže jsem sehnal pecky od vybraných stromú ,převážně Myrobalan třešňový a špendlík. Po stratifikaci zasadil a v tomto čase mají délku... celý příspěvek >
Jak začít s pěstováním meruněk?, 18.4.2007
Taky chci meruňku zasadit ,ve výšce 330 metrů nad mořem. Snad tam půjde Leskora. Naroubovaná na Špendlíku. Neměla by být chulostivá na zimní období.Jarda
meruňka Bergerot, 17.4.2007
A ještě  chci osadit 2 ha meruňkama. Je to severní Morava,jížní strana poměrně teplé místo. Chystám podnože Myrobalán,Špendlík,třešňový Myr. Nevim,kolik se vejde na 1ha .Kde seženu očka zdravých stromů . A nebo,kdo pozná podle plodu o jakou... celý příspěvek >
meruňka Bergerot, 14.4.2007
Taky mám starosti s názvem nevím jestli meruňka se jmenuje Lesana .Zda-li jsem to zkomolil já a nebo prodejce této ,,pianty" ,jestli takový název ,vůbbec existuje. Děkuji za odpověď,Macáček
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika