Příspěvky uživatele - 4.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield - co se v Mountfieldu vyplatí?, 8.8.2008
Zřejmě patříte mezi těch 99,9 procent spokojených zákazníků MO, blahopřeji.
Jak jste na tom s kadeřavostí?, 11.5.2008
Dobrý den.  V posledních 6 letech spočíval můj boj s kadeřavostí v 1-2 postřicích Kuprikolem, popř. Sylitem na počátku vegetace. Až do loňska to bezvadně fungovalo.  Na základě doporučení z tohoto fora jsem letos provedl ještě 1... celý příspěvek >
Vzdálenost thují od drátěného plotu, 23.2.2008
Thuje se doporučují vysazovat na živý plot 40 - 50 cm od sebe, tudíž  minimálně 50 cm od drátěného plotu, ale raději až 1 m. Stářím thuje zároveň rostou i do šířky. Poprvé se zastříhávají až po dosažení požadované výšky, chcete-li 1,8 m vysoký... celý příspěvek >
kotel vs. rostliny, 25.1.2008
Dáváte asi do souvislosti plynový kotel versus kytky, já mám plyn.kotel ve sklepě, kam na zimu odnáším kytky a nic jim není, tak si myslím, že kotel jim neubližuje. Květiny jste v koupelně, před tím než jste tam umístili kotel, neměli? Je v koupelně... celý příspěvek >
pro VašekB, 29.12.2007
Zajímavé. Kdosi tady na fóru plody muchovníku přirovnal k černému jeřábu, který za velkou delikatesu nepovažuju. Opravdu je muchovník tak dobrý? (Mám dvouletou rostlinu, zatím nekvetla...) Tomáš
Živý plot rychle a použitelný i v zimě, 19.11.2007
Děkuji všem! Leylandii jsem našla na x odkazech, lailandii jen na 4 (z toho jedna je zdejší). Na Ferdu se nezlobím. Koupila jsem si dům a u něj 1 800m2 zahrady. Opravovat dům mi celkem jde, ale ta zahrada! Tomu vůbec nerozumím. Takže hledám... celý příspěvek >
Živý plot rychle a použitelný i v zimě, 19.11.2007
Milá Danielo, mockrát děkuji za odpověď, ačkoliv Váš příspěvek už jsem si opsala u jiné diskuze. Mám ale problém s tím názvem, protože tuto rostlinku nemůžu na internetu nikde nalézt. Má to ještě jiný název? Nebo - jste si jistá, že se to píše úplně... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 14.12.2006
To SAVO je fakt super!!!Každý den nám přibylo 5 nových krtinců na nově vysazeném trávníku a tak jsme nalili do každé díry trochu sava a hned druhý den ani jeden krtinec.Tak to vyzkoušejte taky.U nás to funguje.
cupressociparis leylandii, 30.9.2006 Obsahuje fotku
Zdravim, já cupressociparis leylandii sázel v 5.2005  caa 0,6m a teť  jsou největší caa2,2m.Rozestupy mám 0,7-0,8 a už je jasné, že je to málo.Konečná výška je plánovaná na 6m takže možná ještě dojde na to, že půjde každý druhý ven.Při... celý příspěvek >
Plevely v jehličnanech, 30.9.2006
Zdavím, já stříkal Roundupem protože mě hrozně sužovali svlčce. Je však nezbytně nutné každý stromek zabalit do plastového pytle pěkně od země.Já použil plastový rukáv a kancelářskou sponkovačku.Stromky jsem nechl zabalené po postřiku do druhého... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika