Příspěvky uživatele - 0.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
v jakém stadiu máte melouny?, 28.7.2008
myslíte že už by některý meloun mohl být zralý??Nebo už máte někdo nějaký zralý??já už mám jeden vyhlídlý, který se již 14 dní nezvětšuje, je sice malý cca 3kg, ale jak říkam už neroste.Myslim, že jsem si tady všichni dokázaly že v Čr se melouny dají... celý příspěvek >
v jakém stadiu máte melouny?, 26.7.2008
No tak stalo se to co jsem tak očekával,3 týdny deštivo a teploty kolem 23C.Teď ze dne na den 30C a sucho.Toto počasí zapříčinilo i při standartních zálivkách, že mi usychají celé rostliny i s melouny velkými jako kopací míč.:-(Máte někdo podobné... celý příspěvek >
v jakém stadiu máte melouny?, 17.7.2008 Obsahuje fotku
Textílie je prodyšná a dávam je pod šlahouny s plody.Toto léto je opravdu extrémně chladné a deštivé, ale i tak melouny rostou ve volné půdě dobře.Velký vliv má na to ale nadmořská výška a poloha.Milan jižní plzeňsko
v jakém stadiu máte melouny?, 13.7.2008 Obsahuje fotku
K dnešnímu dni máme cca tak 30melounů ve velikosti15cm průměr viz foto a několik malých, které zřejmně odloupnu.Máme pouze 6 rolinstlin.Musim říct, že ač letos nejsou taková vedra rostou zde melouny mnohem lépe než v minulých letech.Problem dělají... celý příspěvek >
v jakém stadiu máte melouny?, 7.7.2008
co se týká toho zaštipování.Mam to vyřešené tak, že melouny mam na foliové plachtě venku a na něm mi melouny rostou, tuto folii nemam kvůli teplu ale kvůli slimákům a taky je to měřítko toho kam mam nechyt vyrůst výhony.Každý meloun má tak 2m... celý příspěvek >
v jakém stadiu máte melouny?, 6.7.2008
Máme letos pouze 5 roslin, pěstujeme je venku na jižní straně a k dnešnímu máme cca tak 15 melonků ve velikosti golfového míčku až tenisáku.Michala Plzeňsko.
Pěstování melounů v Praze, 9.6.2008
nedávno jsem psal o pěstování melounů v Plzni.Minulý týden se mi objevily první plody, dnes již mají velikost hrášku.Problém, ale dělá trochu počasí, jelikož časté deště sebou nesou riziko vzniku houbových chorob.
Pěstování melounů v Praze, 25.5.2008
Zdravim, nevim,ale bydlim přímo v Plzni cca 280 m.n.m a melouny pěstujem tak 5 let přímo na záhoně.Bez hnojení, bez postřiků, prostě se o to nijak nestaráme.Melouny vam porostou skoro všude kde není nadmořská výška více než 350-400m.Pochopitelně na... celý příspěvek >
Ředkvičky, 16.5.2006
Hnojím hnojem z kompostu, žádnou chemii!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika