Příspěvky uživatele - 63.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zvýšit výnosy brambor, 25.7.2008
Vaše rada mě zaujala, příští rok jeden řádek zabalím do novin a dám Vám vědět. mirka
Rjačata - kroucení listů, 25.7.2008
Hliníkové spirály nedoporučuji, jsou výborné ze začátku dokud rostlina není obalena plody, pak ke spirálám musím dávát obyčejné dřevěné tyčky, protože se mi pod tíhou plodů kácí
Odrůda rajčete, 25.7.2008
Taky pěstuji Start F1 a jsou výborná, hodně podobné je také Stupické, vynikající jsou také Bejbina, mezi nejoblíbenější v naší rodině patří také tyčkové žluté Ildi, malá oválná rajčátka, výborné chuti a každá rostlinka dá stovky plodů, proto stačí... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 25.7.2008
Pěstuji keříčková rajčata Vilma, nevyštipuji je, ale čas od času vystříhávám větvičky listů, protože rostou hodně hustě. Někdy k nim krátkou tyčku dám, podle vzrůstu, protože se mi už stalo, že se pod tíhou plodů rozlomily
Jaký druh sladkého rajčete?, 25.7.2008
Pěstuji již 7 let rajče Start F1 a Stupické, velikosst mají akorát a jsou sladká, pro vnoučata jsou výborná Bejbina, jsou červená, kulatá a menší velikosti, pak i keříčková Vilma - něco jako sherry, v naší rodině jsou velice oblíbená malá... celý příspěvek >
Mulčování rajčat, 24.7.2008
Již několik let celý záhon s rajčaty pokrývám trávou ze sekačky, neodpařuje se tolik voda a nemusím je plet a okopávat. Mám vždy 60 - 70 sazenic různé druhy. Mě tento způsom vyhovuje. Trávu dávám i k paprikám a na brambory. Máme veliky pozemek a... celý příspěvek >
Rjačata - kroucení listů, 22.7.2008
Všechny zdravím, již druhý rok se mi kroutí listy na rajčatech, na úrodu to podle mě nemá vliv, i když měním každý rok stanoviště, mám obavu zda nechybí něco v půdě, jestli by to nechtělo něčím přihnojit.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika