Příspěvky uživatele - 91.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
New Dawn kontra Probuzení, 21.7.2008
  Nevím, jestli neuděláte chybu, růže New dawn snáší jak slunce, tak déšť, na nemoce není vůbec náchylná, dobře se množí i řízky. Roční přírůstky cca o,5m. Ovšem někdy vyrazí nový výhon a ten pak jede rychle do délky asi 1,5m. New Dawn je... celý příspěvek >
Poraďte jaké kytky?, 3.7.2008
K těm trávám - zastřihují se až na jaře, aby uschlá stébla chránila kořínky před zimní vlhkostí... Jinak kytky bych zatím volila ty nejběžnější, které nemají žádné zvláštní nároky. Jarní - krokusy, tulipány, narcisy,hyacinty, polštářové floxy,... celý příspěvek >
Přerostlý čilimník, 29.6.2008
Normálně se má řezat po odkvětu v květnu, ale asi by to ještě šlo... Zkracuje se asi polovina odkvetlých výhonů na 10cm od země, aby se obnovilo dřevo a aby dál krásně kvetl  :-))  Lída
Lukon Glads, 29.6.2008
Měla jsem od nich objednané 3x. Cibule perfektní, odrůdy v pořádku, krásně rostou i kvetou. Trvalky (mini) mi 1. jaro po přesazení až na jednu zašly, 2.  jaro jsem je nechala nejdříve narůst v původních květináčcích a po výsadbě na záhon se... celý příspěvek >
keře se žlutými listy, 8.6.2008
Existuje i žlutolistý dřišťál (Berberis) - nenáročný...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika