Příspěvky uživatele - 32.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dusikaté vápno na povrch pôdy proti slizniakom?, 26.2.2024
Dobrý deň, v popise použitia dusikatého vápna som našla túto info: "Práve tu sa uplatní prekvapujúci účinok dusíkatého vápna PERLKA®. Už pri dávke 30g/m2 sa dostavia výrazné výsledky.Pri boji so slimákmi sa dusíkaté vápno PERLKA® aplikuje na... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 25.2.2024
Paráda :) a ja som dnes objavila na Maglia Rose dva maličké plody, jupí:))
Předpěstování košťálovin, 24.2.2024
Keď si odmyslím to napätie, pre mňa celá táto debata a príspevok každého do nej bola užitočná, takže ďakujem:) Pre mňa z toho vyšlo, skúsiť pikýrovať v štádiu klíčnych lístkov, byť ohľaduplnejšia pri manipulácii a dať pozor na preliatie a tiež... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 23.2.2024
akurát som pozerala nejakú zahraničnú pestovateľku (Sara Bäckmo), mala úplne nádherné sadenice kapusty. Pestuje tak že dá do hranatého cca 8x8cm kvetináčika 4 semienka, Tiež vravela že sa im lepšie darí ke´d sú viac rastlín pokope ale nie príliš... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 23.2.2024
Vďaka pán Vladimír, vyskúšam to aj takto
Předpěstování košťálovin, 22.2.2024
Vyzerajú ok:) asi by som len za ne dala nejaký pásik kartónu obaleného alobalom do výšky nádob ktoré sú za nimi, nech majú trošku viac svetla:)
Pokus s krmením slimáků, 22.2.2024
minulý rok som zohnala dusikaté vápno na tento účel ale netrúfla som si to dať, mám obavu že tým zlikvidujem aj kopu dážďoviek:(
Pokus s krmením slimáků, 22.2.2024
Zaujímavá štúdia https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8955816/ Kopírujem kúsky z nej(deepl): Naše výsledky ukázali veľmi nízku celkovú mortalitu (2,1 %, n = 240) u A. vulgaris pri všetkých skúmaných moluskocídoch. Slimáky, ktoré... celý příspěvek >
Pokus s krmením slimáků, 22.2.2024
No vždy mi bolo divné že tam uvádzajú že slimáci zalezú a niekde tam po konzumácii ferramolu neskôr umrú. t.j. neoveritelné. Skúsim aj ja tento experiment a ak sa mi to potvrdí tak môžem povedať že jediný účinok ferramolu je to že si vykrmujeme... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 22.2.2024
Ďakujem všetkým za rady:) no asi to u ďalšieho výsevu skúsim - rovno dať do hlbšej nádoby s výživným substrátom a výsevným len vo vrchnej vrstve a rozsádzať skúsim rovno do záhrady. Kým som rastlinky nerozsádzala tak nádherne prosperovali, to... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 21.2.2024 Obsahuje fotku
Prosím vás poradíte? tento aj minulý rok sa mi to dialo. Sadenice kalerábu kelu a pod. krásne rástli keď boli pokopev miske ale po rozsadení, keď som dala každú sadeničku samostatne do sadbovača mi začali žltnúť a vednúť lístky až skončili.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika