Příspěvky uživatele - 93.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
problémy s Goji, 2.11.2008
Dobrý den, nevíte,kde bych našla fotografii celého keře Goji, jsem z toho prořezávání trochu zmatená, nejvíc by mi pomohlo, kdybych viděla fotku celého keře.
Jahody, 30.10.2008
Dobrý den, jahody pod černou textilií pěstuji velmi dlouho.Textilie je prodyšná, projde jí voda.Jahody uzrají o týden dříve, jsou čisté, ušetří se práce s pletím.Jinak pěstovat jahody si už nedovedu představit.Doporučuji.
Sundavillea Red - pěstování, 13.9.2008
Mám novou rostlinku, je umístěna v lodžii na východ, krásně rostla i kvetla.Teď se rozhoduji, kam ji přemístit, do bytu s ústředním topením nebo na chodbu, kde je trochu chladněji? Ještě poznatek o ceně: koupila jsem červenou v obchodě s květinami za... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 18.7.2008
Mám 1 Favoritu Morettini 3 třetí rok. Loni za suchého a horkého počasí měla několik broskví nádherně tmavě červeně vybarvených. Letos bylo broskví více, bohužel za častých dešťů v Ostravě polovina začala zahnívat. A tak budu doufat, že příští rok... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 9.7.2008
Dobrý den, fotím od jara všechny moje květiny na zahradě a po přenosu do PC jsou barvy zrovna takové, tako v katalozích. Jestli se chcete přesvědčit, napište mi na swobodova.j@seznam.cz a já vám pošlu ukázky, co jsem fotila sama, důchodkyně, bez... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 7.7.2008
Milá paní, to není žádné dobarvování, ale technika fotografování, na panelu počítače jsou ty barvy zrovna tak krásné z vlastního aparátu a vlastní zahrady, protože obsahuje např. 170.000 barev. Nevím, kolik barev je schopno vnímat lidské oko, ale na... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 5.7.2008
Dobrý den, ty krásné barvy dělá technika fotografování. Mám nový digitální fotoaparát a od jara fotím vše, co na zahrádce rozkvete. Všechny květiny pak na počítači mají hezčí barvu než ve skutečnosti. Takže žádné umělé přibarvování.
stará broskev - foto, 2.7.2008
Dobrý den, mám broskev starou nejméně 30 let a stále plodí. Mimo ní mám také 2 mladé. Řežu svým systémem, který vyhovuje podle toho, jak plodí každý rok. Po sklizni nejdříve vyřežu všechny kolmo rostoucí větvičky, suché, pak slabé na 15 cm, silnější... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 23.6.2008
Dobrý den, už jsem si u fy Sieberz objednala sloupovité jabloně, jsem se zásilkou spokojena, navíc neposílá přes poštu, kde někdy leží zásilky i přes sobotu a neděli, ale přes firmu Cash Service, která doručí zásilku autem hned druhý den. Fotkám... celý příspěvek >
mochyně peruánská, 28.4.2008
Zdravím tě, mě je 69 let a jsem stejný fanda jako ty, loni jsem zasadila 10 keřů peruánské mochyně, lahoda, zásobovala jsem rodinu, bobulky mají velký obsah vitaminu C, stačí 10 kuliček denně. Obdivuji tvé nadšení, pokračuj.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika