Příspěvky uživatele - 60.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2023, 21.8.2023
Vidím, že ta rajčata už Vás mají na háčku. Jste mladý a ještě naleznete další a další rajčata, budete jich stále pěstovat víc a víc, až jednou dospějete do momentu, kdy zjistíte, že musíte ubrat a ty rajčata omezit. Tam jsem dnes já, je to... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 21.8.2023 Obsahuje fotku
Bez komentáře.            Vladimír
Nové odrody marhúľ🍑, 21.8.2023
Pánové jste trapní. Já třeba jsem se rád podíval na ty meruňky. Měli byste se věnovat raději tématu a osobní invektivy si nechat doma. Také vidím, že se tady utvořila skupina, která všechno ví a snaží se ostatní diskutující zašlapat do země. Ani mne... celý příspěvek >
Rajčata, 20.8.2023
A také proč?            Vladimír
Rajčata, 20.8.2023
Čím a kdy to stříkal?            Vladimír
Rajčata 2023, 19.8.2023 Obsahuje fotku
Reinhard´s Chocolate Heart            Vladimír
Borůvky chřadnou, 14.8.2023
Pane anonyme 199.133- protože zatím jste nepředvedl něco, čím byste zvěrohodnil své povídání, nemám dále zájem s vámi diskutovat na téma měření pH. Amen.            Vladimír
Borůvky chřadnou, 14.8.2023
Mně to moje stačí, udělám si jeden rozbor půdy za rok a to je vše. Jinak měřím jen rajčata a to je v tekute formě.A fotečka toho měřáku by nebyla? Kolik traková mašinka v německu stojí?           ... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 14.8.2023 Obsahuje fotku
Kilo masitých růžových španělských rajčat s výbornou chutí. Růžová rajčata mně chutnají nejvíce.            Vladimír
Borůvky chřadnou, 14.8.2023 Obsahuje fotku
A měřil jste to pH přímo v té suché rašelině? Kolik jste naměřil? Pro informaci tady dávám fotku měření vody z vodovodu- pH 7,0, není to moc vidět, ale je to tam. Nepotřebuji žádný drahý přístroj, Na tu jednu desetinu to úplně stačí, stejně není... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 14.8.2023
Tak nevíte. Možná jste nikdy pH neměřil.            Vladimír
Borůvky chřadnou, 14.8.2023
Nikdo tady nemluvil o nějaké teorii. Ale když chcete změřit pH rašeliny, která je suchá, tak ji musíte dát do vody a nechat ji určitou dobu vyluhovat. A já jsem stál před problémem kolik vody tam dát třeba na 100 g této rašeliny. A zjistil jsem, že... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 13.8.2023
Použil jsem vodu z vodovodu. Ale to nemělo žádný vliv na pH, protože jsem pak měřil pH této vody a naměřil jsem 6,9 a po chvilce tam bylo pH 7. To je pro mne dobré, protože používat při měření destilovanou vodu by pro mne byl docela zásek do... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 13.8.2023
Dnes jsem zprovoznil po cca půl roce ten digitální pH metr. Nejprve jsem ho zkalibroval a pak jsem měřil ředěný ocet, abych si potvrdil, že pH nezávisí na ředění. První roztok měl pH 3,1, když jsem ho zředil na 1:2 tak jsem naměřil znovu pH 3,1.... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 12.8.2023
Taky si myslím, že tady někdo trolí i když se podepisuje.            Vladimír
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika