Příspěvky uživatele - 60.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Změny ve fóru +++, 28.7.2023
Nerozumím tomu. Někdo musí nastolit téma a počkat, jestli ten druhý bude ochoten odpovídat nebo diskutovat. Viděl bych to tak, že ty bys měl dát příspěvek nebo dokonce článek, který by tu širokou problematiku meruněk zahrnoval a počkal by sis na... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 27.7.2023
Máte je pěkné. Kolik jich máte? Já jsem se také snažil něco vypěstovat na lodžii, ale nějak to nedopadlo. Asi to bylo tím, že byla ta lodžie orientována na jiho jiho západ. Teplota v létě v tom uzavřeném prostoru byla 45 a více... celý příspěvek >
Články na Zahradě.cz- Naši autoři, 27.7.2023
Momentálně se zabývám psaním pokračování článků o českých rajčatech v cizině. Je to o třech keříčkových rajčatech a obecně o determinantech. Začínám všechny články překládat a chci je uvést na platformách Tomatoville a Tomatojunction. První dva... celý příspěvek >
Články na Zahradě.cz- Naši autoři, 25.7.2023
Všem kdo mají zájem o problematiku pěstování vína doporučuji článek od Iva Kotrleho, kterého tady známe jako bred-ika. Dnes je registrovaným členem Zahrada.online.            Vladimír
Jaké brambory - ze sklepa nebo sadbové?, 25.7.2023
Prosím, zajímá mne čeho desítek. Díky.            Vladimír
Hnědý flek a šedý strup (pilosocereus pachycladus), 24.7.2023
Já si myslím, že ta hnědá skvrna je následkem sání červeného pavoučka.            Vladimír
Ozimá cibule, 24.7.2023
Nějak mně to s tou ozimou cibulí loni nevyšlo a málem i letos jsem přehlédl, že je teď správný čas na předpěstování sadby. Semena Augusty a Hiberny už mám, semena Senshyu už budou asi neklíčivá. Počítám, že budu potřebovat tak 150 sazenic. Potřebuji... celý příspěvek >
Články na Zahradě.cz- Naši autoři, 24.7.2023
Počet článků v této rubrice se blíží deseti: Rajče- Stupické polní rané           Pěstování ozimého květáku           Podmínka úspěchu v pěstování... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 24.7.2023
Škoda. Stejně se to asi rozroste. Všiml jsem si, že přidal článek i bred-ik, z toho druhého fóra.Potěšil mne.  Opravdu skvělý článek o hroznovém víně.. Budu mu muset poděkovat.           ... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 24.7.2023
Petr z Pardubic (9464) - 70.240 (?) 23.7.2023 21:11 host - 224.47 (?) 23.7.2023 16:41 Paľo. (1739) - 224.47 (?) 17.4.2012 18:12 Petře, jestli se nemýlím, tak jsi slíbil, že napíšeš nějaký článek. Předpokládal jsem, že bys psal třeba... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 23.7.2023
Nevím jestli se připravuje nová verze, ani netuším o jakých zásazích mluvíte. Jen jsem chtěl naznačit, že tlačit na redakci aby rychle udělala nějaké změny je kontraproduktivní.           ... celý příspěvek >
Změny ve fóru ++++, 23.7.2023
S laskavým dovolením všech čtenářů zde na tomto fóru napíši něco o tom, jak já vidím situaci s tím, že některé fumkce nefungují tak jak by měly. Asi tak před šedesáti lety jsme se ve škole celý jeden semestr učili programovat v jazyce Algol Genius... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v pařeništi, 23.7.2023
Tak mně se to zobrazilo v nových za cca 20 vteřin.            Vladimír PS.: Možná je to také tím, že ten příspěvek byl úplně na konci vlákna. Ale s tím řazením příspěvků to bylo vždycky... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v pařeništi, 23.7.2023
Poslal jsem fotku, abych zjistil kdy a kde se objeví.            Vladimír
Pěstování rajčat v pařeništi, 23.7.2023 Obsahuje fotku
Vladimír
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika