Příspěvky uživatele - 60.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2023, 4.8.2023
Ještě zítra ráno musím jet na zahradu. Mám tam draselnou sůl a tou obsypu rostliny rajčat. Mělo by to pomoct, aby další rajčata nepraskala.            Vladimír
Rajčata 2023, 4.8.2023
Měl jsem na zahradě ještě zbytek Acrobatu, nevystačilo mně to na všechna rajčata. A tak jsem ostatní šplichl Ortivou. Pomalu se zahradou končím a tak se snažím využít všechno co tam mám. Ani nevím co se teď prodává. Nekupuji, protože by mně zase něco... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 4.8.2023
Včera jsem otrhal všechno co by mohlo praskat a dnes dopoledne jdu postříkat rajčata nějakou chemií, systémovou. Po dlouhotrvajícím suchu přijde mokré počasí.Předpověď podle yr.no 50 mm do pondělí a to je asi to pravé pro listové... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 4.8.2023
V noci jsem se ještě díval na golf a přitom mně napadlo, že by asi pomohlo, kdyby někdo úspěšně pěstující borůvky v nádobách napsal článek jak je pěstuje, myslím tím od A až do Z. Je to... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 3.8.2023
Nechci aby si někdo myslel, že kritizuji tuto diskuzi. Je obdivuhodné kolik diskutujících a diskuzních příspěvků zde zaznělo. Ani nechci někoho odrazovat od diskuze. Asi to je rekord. To co jsem napsal je jen můj názor a nevím jak tomu pomoct aby to... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 3.8.2023
Upřímně lituji paní Vladěnu. Napočítal jsem 75 příspěvků v tomto vlákně, často protichůdných. Myslíte si, že jste jí pomohli? Něco z toho jsem četl, ale mám pocit, že bych nevěděl co jako laik mám dělat, kterou radou se řídit a co konkrétně bych měl... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 2.8.2023
Pro paní Vladěnu: Kyselina dusičná se asi dá koupit v laboratorních potřebách. Je to silná žíravina se kterou byste, pokud nemáte nějaké laboratorní zkušenosti těžko něco dělala. Je potřeba mít určité vybavení a dodržovat bezpečnostní podmínky. To že... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 2.8.2023
Souhlasím s tím, že příspěvek zaměřený proti panu Vysloužilovi není vhodný. Tady bysme měli diskutovat jen o zahradě a o tom co tam pěstujeme, ne o lidech. Téma je "Borůvky chřadnou". Jinak jen škodíte pověsti tohoto... celý příspěvek >
Články na Zahradě.cz- Naši autoři, 1.8.2023
Ten článek už je zveřejněný. Je určen hlavně těm, kteří mají zájem pěstovat ozimou cibuli.            Vladimír
Články na Zahradě.cz- Naši autoři, 31.7.2023
Dnes jsem poslal redakci další článek, pochopitelně je o zelenině, vyjímečně není o rajčatech. Mám na zahradě také pár stromů, ale nic zajímavého o čem bych mohl psát mně nenapadá. Buď stromy zarodí, nebo všechno zničí mráz. Je škoda, že nikdo z... celý příspěvek >
Velkopavlovická meruňka, 31.7.2023
No coment.
Velkopavlovická meruňka, 31.7.2023
Tak nevím proč to píšete. Já nemám nějaký super mobil, ale obrázky umí otáčet. Takže uživatel si spíš obrázek neotočil, možná ho to ani nenapadlo. Stává se to i uživatelům třeba na Tomatoville nebo Tomatojunce kam pravidelně chodím.Jinak nerozumím té... celý příspěvek >
Články na Zahradě.cz- Naši autoři, 31.7.2023
Pro redakci: Zásilka dnes došla na tu Zásilkovnu. Vyzvednu si ji zítra nebo pozítří. Díky Vladimír
Velkopavlovická meruňka, 31.7.2023
Nevím co jste s tou fotkou podnikal. Když fotím s fotoaparátem v základní poloze, tak není žádný problém. Když ho otočím o 90 ° tak je také fotka otočená. Když potom prohlížím fotky v prohlížeči, tak je na bok. Otočím si ji v prohížeči, aby byla v té... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 29.7.2023
Žasnu, jak se to celé dá obrátit proti jinému, ano radil jsem Petrovi i něco jiného, ale když napsal, že podobný případ měl už loni, tak jsem mu napsal, že já bych tu rostlinu odstranil, což každý rok u dvou až třech rostlinách dělám. Letos to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika