Příspěvky uživatele - 60.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsev hrachu, 18.4.2023
Dostal jsem pár lusků hrachu, byly poměrně velké a moc mně chutnaly. Rád bych si tuto pro mne neznámpou odrůdu namnožil. Zajímá mne, jestli bych mohl tyto lusky nechat zaschnout a ještě teď na jaře semena zasadit. Máte někdo zkušenost s klíčením... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v pařeništi, 17.4.2023
Netuším co ta kaplička je.            Vladimír
Pěstování rajčat v pařeništi, 17.4.2023
Pařeniště je dobrý sluha, ale musí se tomu pomáhat. Stačí jedna nepozornost a teplota během několika hodin stupne k padesátce a je všechno v čudu. Já se držím zásady, že raději víc otevřu a větrám i když třeba v noci bude teplota nižší než by byla... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v pařeništi, 17.4.2023 Obsahuje fotku
Již osmým rokem pěstuji raná keříčková rajčata ve studením pařeništi. Zajímá mne jestli někdo tady z tohoto fóra také pěstuje (brzy na jaře k urychlení sklizně) rostliny rajčat v pařeništi. Rád bych znal vaše zkušenosti. Letos jsem do těch svých... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika
<a></a>Co sázet v únoru do skleníku?

Co sázet v únoru do skleníku?

Únor je obvykle stále ještě velmi chladným měsícem, takže pokud máte skleník, může být pro vás nápom...

7 superpotravin, které si můžete snadno vypěstovat

7 superpotravin, které si můžete snadno vypěstovat

Neutrácejte za drahé superpotraviny v obchodě s potravinami – objevte zeleninu s největším obs...

Trendy ze sítí 33. týden

Trendy ze sítí 33. týden