Příspěvky uživatele - 9.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Honda GCVx 200--zlobí volnoběh, 14.1.2024
V palivovém benzínu, tedy destilátu z ropy je jako přídavek metyléter a trocha lihu. Složení vám prozradí strýc Gůgl. Nikdo tu neví co tam lejete za srágoru, kde ji kupujete a co s tím děláte, Ta diskuse je na nic. 
Motor Honda GCVx 200--zlobí volnoběh, 13.1.2024
V benzínu žádná řepka není.
Motor Honda GCVx 200--zlobí volnoběh, 13.1.2024
A zkoušel jste to řešit nějak jinak, třeba stabilizátorem, nebo jiným benzínem a podobně? Přehazovat po týdnu karburátory mi připadne poněkud blbé.
Počasí, 10.1.2024
Tak si to přečtěte pozorně a zamyslete se. Co vypadá "logicky" vysvětluje Kuky "nelogicky". Pro amatéra. Například přezimování strupovitosti, nebo mandelinky.
Počasí, 9.1.2024
Vcelku souzním s pana K. popisem slimejše. Taky mi připadne, že loňský rok nebyl tak kalamitní a taky používám tvrdou chemii, zejména při vzcházení výsevů, jinak bych nic nesklidil. Problém je, že zahrádka je v místě silného "infekčního" tlaku, potok... celý příspěvek >
Nový web, 8.1.2024
Zlatavu pěstuju, ale nevím, co hledáte a zda bych mohl být radou užitečný. Pro 234.91: vlez mi na záda, balvane.
Počasí, 8.1.2024
A co slimáci, pane K.?
Pěstování ozimé zeleniny, 7.1.2024
A protože vím co vím, a to je, že každou zimu se tady ta desítka (minimálně) ukáže, už moc neexperimentuju.
Skladovanie jabĺk 🍎, 7.1.2024
To je pro nás ale nesmírně cenná informace. Děkujeme vřele za spam.
Pěstování ozimé zeleniny, 6.1.2024
Připadne mi, že se tu dostatečně neoděluje stav jaký mráz zelenina snese aby přežila a při jakém chladu prosperuje a dá nějaký výnos. Osobně nemám se zimním pěstováním ani velké ani dobré zkušenosti. Zkoušel jsem občas zimní salát ve skleníku, ten... celý příspěvek >
Madame Verté, 1.1.2024
Já se na sítích řídím heslem "čti a věř sám sobě". Ve svém věku už skutečně nemám potřebu někomu věšet bulíky. Kdyby bylo nějaké příště, mohl bych to vyfotit. Ale je to vzdálená budoucnost a základní překážka je, že na to asi oba zapomenem. Teď už... celý příspěvek >
Roubovací nůž, 1.1.2024
Ano, to se vám to kecá, když jste ukrytý v anonymitě. Především vaše tvář, potažmo huba, nebo ještě lépe tlama nikoho nezajímá. Ani vaše výhružky dáním přes onu tlamu. To je ta demokratická diskuse asi. Zajímalo by mě, jak chcete zakázat roubování... celý příspěvek >
Madame Verté, 1.1.2024
U nás to je s MV tak, že na sousedově poměrně starém a zcela neudržovaném stromě každý rok mráz nemráz uzraje snad metrák hrušek. Oni seberou dva košíčky a zbytek je daný na pospas nám a ptákům. Vezmem co můžem, uděláme křížaly a u zbytku čekáme co... celý příspěvek >
Roubovací nůž, 30.12.2023
Uhlíková má opoti nerezi větší řezivost. Když se dobře naostří, je skvělá.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 29.12.2023
Poslední Nelu jsme zblajzli včera, byla skvělá. Ty M. Verté postupně zrajou a jsou jak jinak, vynikající. Je to z na prstech jedné ruky počítaný rok, kdy u nás dozrály.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika