Příspěvky uživatele - 9.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Dolmar PS 5105C, 5.2.2024
Prosím vás nehledejte zázraky. Samozřejmě, že nižší komprese sníží výkon. Naučte se to startovat, dekompresní ventil tam nenalepíte tavnou pistolí.
Papriky 2024, 5.2.2024
To sázení po dvou se uvádí v chytrých knihách už dávno, dělal jsem to podle toho. Pak se začaly objevovat rady typu "sázíme zásadně po jedné", tak jsem podlehl a zkoušel to taky. Jenže ďábel je skrytý v detailu. A ten detail jsou pěstební podmínky,... celý příspěvek >
Motorová pila Dolmar PS 5105C, 5.2.2024
Inu musel by si k té pile ještě přikoupit nějakou menší CNC frézku, naučit se to programovat a vyučit se frézařem. Možná by bylo jednodušší naučit se pilu startovat.
Papriky 2024, 5.2.2024
Výluhem myslím kopřivu, bršlici a jiný sajrajt a slepičince v sudu.
Papriky 2024, 4.2.2024
Nománě, zjara trochu hnoje nebo kompostu a během vegetace výluh, Kristalony, ledek vápenatý, síran amonný. Jak píše kolega vedle, zkrátit rozteče v řadách jsem taky zkoušel, ale nebylo to vono. Rostliny se kymácely a vyvracely. Jak už jsem psal, když... celý příspěvek >
Papriky 2024, 4.2.2024
Všechny papriky pikýruju do kelímků po dvou a následně tak sázím na místo. Rostliny se "podrží", nevyvracejí se tolik, zejména rohy a dobře prosperují. Nevšiml jsem si nějakých negativních jevů,, nezdá se, že by si rostliny konkurovaly. Protože jde o... celý příspěvek >
Zimní salát Humil, 2.2.2024
Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko. Je normální, že jsou některé sazenice horší. Přece kvůli ní nezlikvidujete celou výsadbu, nebo o co vlastbě jde? Když je v pořádku srdíčko, poroste dál, jen tolik nenaroste.
Zimní salát Humil, 1.2.2024
Je v pořádku, fotka nic moc.
Jak ořezat javor, 30.1.2024
Máte úplně zbytečné starosti.
Papriky 2024, 30.1.2024
Ergo kladívko jste zjistila, že zimovat papriky v pokojových podmínkách je nesmysl. Nanejvýš si pokojové rostliny zamoříte škůdci z paprik. Ale o tom se už dávno ví.
Zimní salát Humil, 26.1.2024
Měl by to přežít, i když některé listy ztratí. Pozor na plíseň.
Palec náboja vari, 25.1.2024
Ano, tak to má být podle novějšího způsobu oproti návodu. Musíte si dobře zvolit z které strany pole začnete. Podívejte se na videa na YT, někde to tam je. Taky zde v diskusi o orbě to proběhlo.
Degustácia Holovousy, 23.1.2024
Myslím, že s těmi nesmysly nemáte až tak úplně pravdu.
Bažanti, 22.1.2024
Chytit, zakroutit krkem, nechat týden odvěsit, oškubat, vykuchat, upéct. Živí se hmyzem a červy, mají rádi mravenčí kukly.
Počasí, 18.1.2024
Ne, sedím doma v teple a šiju.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika