Příspěvky uživatele - 178.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Copak je to, prosím, za rostlinku, se ptá Josef, 1.5.2020
Jak říkala Vilma v salonním coupé: Hledej šmudlo! Nejvíce je to podobné samci od šruchy...
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 14.4.2020 Obsahuje fotku
A máme zde jubilejní 10. rok skleníku Venus na mé zahradě. Nezměnilo se vůbec nic, konstrukce drží, stínící síť stíní, stínění duvilaxem již nic moc, ale stačí to. Má jen jednu chybu, měl jsem si koupit větší... Zima žádná, minimální... celý příspěvek >
Co je to prosím za rostlinu?, 30.3.2020
Asi Dorstenia bahiensis, ale dosti zdeformovaná nedostatkem světla.
Kořenokvětka, 5.2.2020
Máte to kousek do Německa nebo do Polska, tam ji mít určitě budou. Těch 6000 to snad není v korunách???
Kořenokvětka, 4.2.2020
Nevím jak moc intenzívně ji sháníte, ale prodává se docela běžně i obchodech typu baubau, dokonce i varieta se skvrnitými a proužkovanými listy. Také různá zámecká zahradnictví ji mají v základním sortimetu kytek. Rozhodně to není vzácná... celý příspěvek >
Neopadavá popínavka, 20.1.2020
Stačí 4 sazenice, kari síť vyhovuje, zasadit na jaře, velikost sazenic co jsem viděl prodávat u nás je více méně stejná. Pokud chcete větší (a dražší) zajeďte pro ně do Rakouska nebo Německa. To Ivap - nevím odkud jste, ale v Brně za posledních... celý příspěvek >
Neopadavá popínavka, 19.1.2020
Stálezelených popínavek je v našich podmínkách po čertech málo a možná i míň. Krom břečťanu snad jen Lonicera henryi.
Poznej houbu, 15.12.2019
Hadovka roste jednotlivě a vzácná nebyla nikdy... To spíše květnatec.
Černající sukulent, 18.11.2019
Je to echeveria. Nic jí není, Dát do chladna, klidně kolem 10 C, co nejvíc světla a až do jara nezalévat. Na obrázku je přelitá, pokud kiopí listy dolů, má vody moc, pokud je zdvíhá nahoru, má vody málo. .
Poznáte keř, 8.10.2019
Tak po pár dnech pátrání jsem se rozhodl pro Carissa macrocarpa.
Jaká je to pokojová rostlina?, 8.10.2019
Což takhle Billbergia nutans - bilbergie, čínský oves
Co to je za keř?, 2.9.2019
Jsou to vskutku azalky.
Neznámá kapradina, 9.5.2019
Neznámá kapradina, 7.5.2019
Ta kytka už mi dlouho vrtá v hlavě. Emčo, tím: " Když úplně rozhrnu listy, opravdu vypadá jako mladé kapradí.". myslíte, že mladé listy jsou stočené do spirály, tak jak je u kapradin zvykem? Díky.
Co je to za keř?, 20.4.2019
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika