Příspěvky uživatele - 79.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrba amerikánka, 23.2.2007
Jde o vrbu košíkářskou. Nevíte prosím název nějaké webové stránky, abych se mohl odrazit. Děkuji
Vrba "amerikánka", 23.2.2007
může mi někdo zdělit informace o této vrbě, její název, možnost zakoupení řízků? Prý její pruty jseu delší než u klasické vrby.
dotaz na motor z ben. pily, 11.1.2007
díky, ale moje koloběžka bude mít i sedátko. dokonce i odpružené:)
dotaz na motor z ben. pily, 9.1.2007
celkově to chci postavit tak za 6tis. motor teda max. za půlku 3000,- rám nechám svařit u známého, něco budou stát brzdy, něco zubatý řemen s rozetamy, něco gumové kola, ty typuji na nejtěžší úkol.
dotaz na motor z ben. pily, 6.1.2007
díky, to je pravda, ale investice do nové pili už může být větší než třeba koupit toto:  http://www.minibike-shop.cz/kompletni-motor-49ccm-p-70.html    avšak nevím nic o kvalitě, jak ale tuším bude to zboží z číny nechvalné... celý příspěvek >
dotaz na motor z ben. pily, 6.1.2007
Foto: http://www.automm.cz/minibike/car_modul/fotky/auto-71-2.jpg
dotaz na motor z ben. pily, 6.1.2007 Obsahuje fotku
Děkuji za vyčerpávající reakci, dělám předběžnou kalkulaci, motorovou koloběžku kterou chci udělat nebo předělat z jiné, má jet alespoň 50 - 60 Km/h na trhu lze sehnat ledacos, tomuto se přibližují stroje s Motor: 49ccm 2takt 3,5PS Převodovka:... celý příspěvek >
dotaz na motor z ben. pily, 6.1.2007
4kW je v současné době objem motoru kolem 70ccm. Jestli chcete aby motor měl silný spodek - při rel. nízkých otáčkách velký kroutící moment je to dáno buď větším zdvihem = rameno páky tzn. u pil 34 příp. 36,37mm - to jsou objemy od cca 45ccm po 80ccm... celý příspěvek >
dotaz na motor z ben. pily, 2.1.2007
chtěl bych si vyrobit motorovou koloběžku, jako nejidéálnější se mi jeví použít motor z motorové pily, představoval bych si výkon tak 4 kw, potřeboval bych poradit jaký motor použít s ohledem na to že potřebuji výkon odspoudu a co nejmenší velikost,... celý příspěvek >
Kleopatřina jehla, 1.8.2006
Kdy mám ostříhat odkvetlá květenství?Díky za odpověď.M
folie pod mulčovací kůru, 1.8.2006
Doporučuji netkanou textilii, pod obyčejnou nepropustnou folií nebude půda  dýchat a bude se tvořit plíseň .
muškáty, 1.8.2006
Já měla problém, že mi ze starých rostlin ostříhané, v pudru podporujícím kořenění a do speciálního substrátu zasazené sazenice muškátu vůbec nezakořenily a prakticky všechny uhynuly. Kde jsem udělala chybu? Muškáty co mám, jsem získala od maminky,... celý příspěvek >
mandloň, 1.6.2006
Také sháním mandloň. Prosím o radu kde ji koupit.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika