Příspěvky uživatele - 61.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2021, 16.12.2020 Obsahuje fotku
Nejen španělskými bifteky může být člověk živ. Chce to trochu lásky (srdce) Tajga, Midnight Sun, Tundra, také nějaké to ovoce (cherry) Maglia Rosa, Madera F1, Karma Pink, Karma Purple, Karma Purple multiflora a nějaký ten drink (coctail) Green Bee... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 20.11.2020
Já jsem se do toho dal na popud Stanislawa. Nabídl mně semena potřebných mrazuv zdorných květáků s tím, že on zaheradní je bude pěstovat v určitých zařízeních (mimo jiné takový ten velký profesionální foliovník. Chtěl, abych to vyzkoušel v mých... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 20.11.2020
Jestli se dají sehnat, to nevím. Dal jsem dotaz, jestli je někdo pěstoval tak uvidím. Pokud ano, tak by asi probém nebyl. Horší by bylo, kdyby ne. Potom by mně zbývalo se jen s někým domluvit, poslat peníze a požádat ho, aby mně semena zakoupil. V... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika