Příspěvky uživatele - 147.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Připuštění kozy, 2.12.2010
Dobrý den pane Pavle. Jak jsem vám psal minule tak koza je připuštěná asi tak 4 týdny. Nyní nám ale méně dojí a to až o 1 třetinu méně. Je možné že by to bylo tím že je březí a nebo je to tou zimou. Koza je v zateleném dřevěném clívku má sucho nemá... celý příspěvek >
Připuštění kozy, 25.11.2010
Dobrý den pane Pavle dlouho jsem nepsal nešel mi počítač. Chtěl jsem se zeptat za jak dlouho a jak se pozná že je koza březí.Byla jenom jednou u kozla a měla dva skoky, snad to bude stačit nebo jsme udělali nějakou chybu. Děkuji za... celý příspěvek >
Připuštění kozy, 14.11.2010
Když je koza bezrohá a je připuštěná s rohatým kozlem, budou kůzlata s rohama nebo bez rohů. Díky
Koza méně žere a málo dojí, 13.11.2010
nevíme po dvou dnech začala normálně žrát.
Koza méně žere a málo dojí, 20.9.2010
Dobrý den. Mám dotaz k problému, který se mi vyskytl u kozy Koza mémě zěre a začala málo dojit. Všechno bylo v pořádku, večer dostala seno a teplou vodu, byla podojena cca.1,4 litru, ale ráno již nechtěla žrát ani seno, nechtěla vodu a... celý příspěvek >
Dotaz k chovu kozy domácí, 17.9.2010
Dobrý den. Chci Vám moc poděkovat za Vaši odpověď. Okno tam koza nemá, ale hned jí ho tam udělám. Chtěl jsem se zeptat zda při nějakém problému se mohu na Vás znovu obrátit. Předem moc... celý příspěvek >
Dotaz k chovu kozy domácí, 16.9.2010
 Dobrý den. Moc krát děkuji za odpověď, pokud Vás to bude zajímat, tak bych blíže objasnil jak je koza ustájena.Kozu máme v bývalém dřevníku o roměrech 1.5 x 3,0 metrů..Dřevník je celý otlučený prkny a má dveře které na noc zavíráme.Průvan koza... celý příspěvek >
Dotaz k chovu kozy domácí, 14.9.2010
Dobrý den. Pořídily jsme si kozu domácí, bílou bezrohou, ale jsme začátečníci a nevíme zda je možno tento druh kozy chvat v zimě venku v (přístřešku). Prosím všechny kdo má nějaké skušenosti o pomoc.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika