Příspěvky uživatele - 153.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prokluzuje spojka u Vari, je tam olej, 8.8.2021
Že by z převodovky nebo z motoru?
Zaštipnutí rajčat koncem sezony, 1.8.2021
Zaštípl jsem před týdnem, pravdou je, že u části rostlin jsem včera znovu zaštipoval na vrcholu, zatím nevyráží odspodu. Pravdou také je, že plody v nejhořejších patrech i přes zaštípnutí nedozrají na rostlině, ale je větší šance, že dozrají pod... celý příspěvek >
Dusenie motora u krovinorezu Partner B 341, 20.7.2021
Děkuji za rady, nicméně jak poznám ucpaný výfuk a jak ho vyčistit jsem se nedozvěděl. A jak jsem napsal FS80 je po výměně válce pístt klikovky gufer a ložisek a částečné repasi karburátoru, objektivně jede lépe než FS100 čtyřtakt, pokud budu na něčem... celý příspěvek >
Ideální poměr živin N-P-K pro největší úrodu rajčat / paprik, 16.7.2021
Kristalony jsou určitě dobrá rozpustná bezbalastní hnovibva vyvinutá pro holandské skleníky, ale jsou už několik desítek let stará, možná proto je uvolnili i nám zahrádkářům. Zajímalo by mě co používají v Holandsku ve sklenících dnes.
Dusenie motora u krovinorezu Partner B 341, 16.7.2021
Dobrý večer. jak se prosím zjistí, že je výfuk zanesený a jak se vyčistí? Křovinořez Stihl FS80 23 let starý (předloni po svépomocné výměně kliky, pístu, válce ložisek a gufer - vše originál Stihl, repase karburátoru Walbro, síťku lapače jisker... celý příspěvek >
A co letos plíseň okurková?, 9.7.2021
Děkuji za doporučení postřiků. Asi už je vzhledem k počasí nejvyšší čast udělat postřik.
A co letos plíseň okurková?, 6.7.2021
Můžete prosím poradit postřik na plíseň na okurkách a rajčatzech, abych včas nakoupil (v minulosti jsem používal Acrobat a Ridomil na rajčatech, okurky jsem nestříkal)? Děkuji
Rakytník nekvete, neplodí, 22.5.2021
Tak to vypadá, že letos zase nepokvetou. Nemůžete prosím někdo vyfotit jak rakytník kvete, děkuji?
Něco mě žere listy na lilcích, 22.5.2021
Děkuji za odpovědi, soused se mě zašel podívat na inkriminovaný lilek po setmění, psal, že našel slimáka a "pak takové nějaké podlouhlé malé mrchy (tak 5mm délka) s nožkama", bohužel je nevyfotil, co by to mohlo být nevím. Pěkný víkend.
Něco mě žere listy na lilcích, 20.5.2021 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Něco mě žere listy na lilcích, které jsem vysadil před 3 dny. Žádného škůdce jako slimáky, housenky jsem nenašel. Co je to za škůdce a jak zachránit zbávající lilky, děkuji? Viz přiložená fotografie.
Co se ztvrdlým štěpařským voskem, 22.3.2021
Tak nevím, ale otec ho zahřálo a smíchal s jedlým olejem, žádný líh a fungovalo to.
Terra vari - zapalovanie, 21.3.2021
Pán asi myslel namagnetovat. Zjisti si, jestli se tím někdo v okolí nezabývá, řeší se to prakticky třeba ma burzách veteránistů.
Něco jako kombucha v PET lahvi s moštem, 20.3.2021
Dobrý večer, v loňském moštu konzervovaném ohřátím na cca 78 st,  C a zahorka nalitém do PET lahví s obrácením na uzávěr mám už ve 3 lahvi něco jako kombuchu, jinak předchozích asi 20 lahví bylo v pořádku. Pít se to dá, ale chuť nic moc. Jinak... celý příspěvek >
Urychlení klíčení semen celeru, 20.3.2021
Namočení do vody ověřeno zatím na novějších semenech, zkusím i starší. Mluvím o celeru.
Dřevnatění červené řepy, 20.3.2021
Jsem vděčný i za velké řepy, do boršče je pokrájím.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika