Příspěvky uživatele - 181.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Phytophthora infestans, 13.7.2020
Děkuji za poznatek. Použil jsem cca před 14 dny Acrobat. Mám doma ještě Dithane.
Phytophthora infestans, 12.7.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, u dvou rostlin rajčat mně vadnou horní listy. Ostatní rajčata jsou v pořádku, postiženy jsou dvě různé odrůdy, proto mně to i zaráží. Jedná se o bakteriální vadnutí nebo je to něco jiného? a co s tím případně? děkuji
Phytophthora infestans, 30.6.2020 Obsahuje fotku
I já už dnes přizval na pomoc chemii (Acrobat). Prakticky během 3 dnů se mně na úplně zdravých rajčatech vyskytlo poškození listů. Už fakt nebudu dumat, jestli se jedná o alternariovou skvrnitost rajčete, poruchy výživy nebo jen daň za pěstování v... celý příspěvek >
Phytophthora infestans, 29.6.2020
Takže to na plíseň nevypadá, že. Mám tedy přihnojit?
Phytophthora infestans, 29.6.2020 Obsahuje fotku
Já po deštích dnes šel pořádně omrknout rajčata a čučím jako blázen, evidentně vlhkého počasí už bylo dost nebo mám problém ve výživě. Nejsem si jist, že by to byla plíseň, mám napadené i listy od paprik. Vyčítám si, že jsem nestříkl preventivně,... celý příspěvek >
Paprika - díry v listech potrhané rozežrané, 22.6.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, patrně nějaké potvůrce zachutnaly během těchto deštivých dnů listy od mých paprik. Jsou na nich díry viz foto. Prohlédl jsem spodní strany listů a našel tam pár černých "provázků" viz foto připomínající výkaly. Zatím se to vyskytuje jen... celý příspěvek >
Rajče - septoriová skvrnitost?, 10.6.2020
V kupovaném, Agro substrát zahradnický. Včera jsem poprvé přihnojil Kristalonem Gold.
Rajče - septoriová skvrnitost?, 10.6.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, na spodních listech rajčete se mně vyskytují hnědé fleky, většinou na okrajích, ale někdy i uprostřed. Většinu takto postižených listů jsem již otrhal. Bohužel nemám vyfoceno, ale postižení se nachází i na výše uložených listech viz foto.... celý příspěvek >
Konzumace plodů rajčete napadených plísní, 5.9.2019
Děkuji!
Konzumace plodů rajčete napadených plísní, 4.9.2019 Obsahuje fotku
Ano, o pěstování a zahradě toho vím opravdu málo (mnohem více znalostí mám o Vámi zmíněné radiaci), jelikož pěstuji teprve třetím rokem a z toho důvodu zde píšu, aniž bych se styděl za pro někoho banální otázky. A taky proto, že jsem bádávý typ a rád... celý příspěvek >
Konzumace plodů rajčete napadených plísní, 3.9.2019 Obsahuje fotku
Zdravím Milane, vlákno jsem dočetl a obdivuji trpělivost a péči, sám to takhle důkladně zatím brát nebudu, nicméně budu zvědavý na Vaše výsledky.  Váš tip na bakeriálního původce na mých rajčetech mě vedl k pátrání a nakonec jsem si... celý příspěvek >
Konzumace plodů rajčete napadených plísní, 1.9.2019
Milane zdravím a děkuji velice za reakci. Předně souhlásím, že senzorika, imunita a zdravá mysl napoví, co je vhodné ke konzumaci a co ne. Takže i já vesele jím, ale přesto jsem se tady chtěl dotázat. Stejné příznaky u rostlin už mám totiž 3-tí rok... celý příspěvek >
Konzumace plodů rajčete napadených plísní, 31.8.2019 Obsahuje fotku
A co to je tedy za postižení rostlin, které jsou "spálené"? Zasílám ještě lepší foto pro představu o plísni-dle mě se jedná o plíseň. PL
Konzumace plodů rajčete napadených plísní, 31.8.2019 Obsahuje fotku
Ahojte, můžu poklidně konzumovat nešpokozené plody rajčat po zasažení rostliny plísní bramborovou? Jako každý rok plíseň zaúřadovala, ovšem je mně líto vyhodit plody, které mají evidentně nepoškozenou slupku. Jako každý rok takové plody vesele... celý příspěvek >
Listy rajčat, 6.8.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, taky rád přispěju a hlásím, že mám patrně podobný problém. Setkávám se už třetím rokem s podobným žloutnutím listů, se skvrnami, usycháním spodních listů... vždycky jsem to přisuzoval plísní bramborové, i přestože jsem neměl postižené plody.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika