Příspěvky uživatele - 181.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cuketa - odpadávání plodů, 1.7.2019 Obsahuje fotku
Děkuji všem za podnětné příspěvky. Domníval jsem se, že když už roste malá cuketka (samičí květ) je již opýleno. Znamená to tedy, že chyba je patrně v opylování. Pěstuji ještě vedle rajčta, papriky i lilek, vše je v pořádku, takže včelstvo je... celý příspěvek >
Cuketa - odpadávání plodů, 28.6.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, letos jsem se poprvé pustil do pěstování cuket v samozavlažovacím truhlíku. Rostliny jsem si vypěstoval sám ze semen za oknem. Po přesazení ven se dost vytáhly (viz foto), jedna se přeplazila do sousedního truhlíku. Mám problém s udržením... celý příspěvek >
Rajčata po přesazení - postižení listů, 2.6.2019
Děkuji všem za odpovědi! Primárně mně šlo o to vyloučit houbovitou chorobu a to se stalo, příští rok už budu moudřejší a pokusím se otužovat ještě více. Taktéž souhlasím, že rostliny před přesazením v závěru v kelímku trpěly na nedostatek místa i... celý příspěvek >
Rajčata po přesazení - postižení listů, 31.5.2019
Děkuji, takže dle Vás se jedná o šok na chlad a ne žádnou chorobu?
Rajčata po přesazení - postižení listů, 30.5.2019 Obsahuje fotku
2
Rajčata po přesazení - postižení listů, 30.5.2019 Obsahuje fotku
3
Rajčata po přesazení - postižení listů, 30.5.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, rajčata předpěstována ze semínek za oknem, různé odrůdy, před 14 dny vysazena ven do samozavlažovacích truhlíků. Na jedné odrůdě (mnohem více než na ostatních) jsou listy poškozené (viz foto). Domníval jsem se, že by mohlo jít o spálení... celý příspěvek >
Pěstování keříčkových rajčat, 30.5.2019
Nevyštipuji, spíše si dávám pozor na spodní listy, které se dotýkají substrátu, ty odstraňuji.
Opakované použití substrátu, 3.5.2019
Dobrý den, pěstuji rajčata a papriky v samozavlažovacích truhlících a používám substrát zakoupený v zahradnických potřebách, který přihnojuji. Na podzim jsem rostliny zlikvidoval (některá rajčata byla sažena plísní bramborovou) a substrát nechal přes... celý příspěvek >
Rajčata - hnědnutí květů, odpadávání - prosba o radu, 24.7.2018
Pár plodů jsem měl těsně před sklizní, ale raději počkám-stříknul jsem dnes Dithanem, má ochrannou lhůtu 3 dny. Ještě mám dotaz k substrátu v truhlíku. Je mně jasné, že rostliny musím zlikvidovat, ale můžu použít ten samý substrát (s přimícháním... celý příspěvek >
Rajčata - hnědnutí květů, odpadávání - prosba o radu, 23.7.2018
Děkuji, s pěstováním začínám a jsem rád za rady. Předpokládám, že postiženou rostlinu dát bokem od ostatních? má smysl ještě aplikovat nějaký postřik? Odolnost je asi daná i tím, že všechny ostatní rostliny jsem pěstoval ze semínka a tato jediná byla... celý příspěvek >
Rajčata - hnědnutí květů, odpadávání - prosba o radu, 23.7.2018 Obsahuje fotku
Děkuji, jste si jistý? Rostlina vedle totiž podobné příznaky nemá, Jen květy byly sežehlé a zhnědly (viz foto). Co prosím teď dělat?
Rajčata - hnědnutí květů, odpadávání - prosba o radu, 23.7.2018 Obsahuje fotku
Omlouvám se, nepodařilo se mně vložit fotky do příspěvku
Rajčata - hnědnutí květů, odpadávání - prosba o radu, 23.7.2018 Obsahuje fotku
2
Rajčata - hnědnutí květů, odpadávání - prosba o radu, 23.7.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, prosím o radu ohledně rajčete. Na rostlině mně hnědnou listy, usychají. Stejné je to bohužel i u květů (viz foto). Vše začalo nejdříve u spodních listů, nyní už ale i u horních. Spodní jsem klasicky průběžně trhal. Na začátku července jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika