Příspěvky uživatele - 126.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moje luskoviny v roce 2020, 12.7.2020
Jak rozložit sklizeň dřeňového hrášku? Zkouším to už několik let. Nejdřív klasická rada ze sáčků se semeny - výsev po 14 dnech. Ha ha, začátek sklizně se pak liší o 1 - 2 dny. Vyseju tedy s odstupem 1 měsíce. Začátek sklizně se liší asi o 5 dní.... celý příspěvek >
Srnka se mi chodí pást na zahradu, 9.7.2020
Taky k nám chodila,  neměli jsme hotový plot. Manžel nechtěl dělat provizorní, tak jsme zkusili koupit profi pachovou zábranu, jako bývají u silnic. Na nějakou pěnu (my měli stavební) přibitou na kůlu se nastříkal pekelně drahý sprej. Dali jsme... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 9.7.2020
Děkuju, příští rok zkusím! Elen
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 9.7.2020
Milane, díky za Vaše novinky. Zaujal mě ten hypermanganový roztok. Sice mi přijde, že pročítám rajčatová témata pečlivě, ale na tuto radu jsem nenarazila. Jestli se osvědčuje, mohl byste prosím napsat blíž, co si pod pojmem "slabý roztok" představit?... celý příspěvek >
Brusince zasychají květy, 25.6.2020 Obsahuje fotku
Mám dva keříky neznámé odrůdy už čtyři roky a pořád se jim nedaří. Loni jsem vyčetla, že jsou asi přemokřené, tak jsem je letos na jaře přesadila na hrůbek, ale je to pořád stejné, zase žádná úroda nebude. Že by je dál přemokřovaly letošní deště?... celý příspěvek >
Kohoutek na vodu, 24.6.2020
Máme to samé a dřív jsem uvažovala o tom, jak to zkrášlit, ale protože jsem nenašla nic tak krásného, aby to za to stálo, nechala jsem to být, protože trubka s kohoutkem je nakonec vcelku nenápadná. Cokoliv by se přidalo, tak by přitahovalo oči víc.... celý příspěvek >
Mulčování štěpkou u rajčat?, 22.6.2020
Díky za upozornění na hraboše, zvýším ostražitost
Mulčování štěpkou u rajčat?, 22.6.2020
Asi čtyři roky mulčuju intenzivně a všechno, u nás je dost větrno a zvlášť v horku je půda během chvíle jako troud. Štěpkou mulčuju všude kromě záhonů, které se na podzim ořou. Mám v ní kromě okrasných záležitostí i maliny, ostružiny, jahody, rybízy,... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník snů?, 16.6.2020
Stanislawe, můžu se ještě zeptat z jakého materiálu je kontrukce Vašeho fóliáku? Je to kupovaná sériovka, nebo něco vlastního? Jeden sériový fóliák totiž ty větry u nás už nepřežil - konstrukce se z jedné strany promáčkla, a to manžel strojař říkal,... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník snů?, 16.6.2020
Díky za sdílení zkušeností, máte to super, Stanislawe! Bytelný fóliák jsme taky zvažovali, ale u nás fouká fakt moc - jsme na kopci, otevřená krajina, byl by to stres při každém větším větru. Elen Ještě si dovolím trochu zaplevelit téma, ale... celý příspěvek >
Dá sa kôpor vypestovat z priesad?, 14.6.2020
Stalo se mi to letos to samé, ale kopr už byl větší. Byl napadený mšicemi nebo něčím podobným - malé zelené savé potvory. Stalo se mi to i předloni, předtím nikdy. Také jsem sela asi před 3 týdny znova, ze zkušeností už nebude takhle pozdní kopr tak... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník snů?, 13.6.2020
Děkuju za pragmatickou odpověď. S tím nevyvážením zeminy jste mě překvapil, myslela jsem, že bez toho to nejde. Nyní už se vyrábí skla i s UV ochranou a jakoby matné, myslíte, že i tak je potřeba přistiňovat? Od skleníku si slibuju hlavně prodloužení... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník snů?, 12.6.2020
Děkuji za reakce a zkušenosti, Waltře, no u nás je dost větrno, jsme na konci vesnice na kopci, skleník řeším proto, že fóliáku loni vítr pomačkal konstrukci, tak by to solidní základy asi chtělo, ale nechám to na manželovi, určitě mu ale o... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník snů?, 12.6.2020
Díky Waltře, přečetla jsem doporučené stránky. Kladou tam důraz na pořádný betonový základ – vy jste psal o podhrabových deskách. Možná se zeptám naivně (nejsem stavař) – ale máte je na nějakém základě, nebo prostě jen ty desky? Řešil jste nezámrznou... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník snů?, 11.6.2020
Ano, vím, že Eva T. má částečně zapuštěný skleník, ale konkrétně info k němu jsem přímo nenašla, možná je to tak porůznu v těch rajčatových tématech. Waltře, a kdybyste se měl znovu rozhodovat, šel byste zase do dvou skleníků nebo raději do... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika