Příspěvky uživatele - 60.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Phytophthora infestans, 25.7.2020
Jedstli je to plíseň bramborová, tak ji nic nezastaví. Ale pokud s tím bojujete už dlouho a rostliny ještě žijí, tak se jedná asi o jinou listovou houbovou nemoc (všechno jsou to plísně). Nemám zkušenosti s tím jak bojovat s těmito chorobami jinak... celý příspěvek >
Moje luskoviny v roce 2020, 13.7.2020
Mám taková pohyblivá pařeniště, která přemisťuji z jednoho záhonu na druhý jak právě potřebuji. Když jsem se ptal syna co do jednoho z nich vysadit, tak mně řekl, že hrách. Ředkvičky a všechno ostatní lze v obchodě brzy koupit, ale kvalitní hrášek... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 14.5.2020 Obsahuje fotku
Včera jsem připravil záhon na rajčata (včetně poloautomatického zalévání), dnes zapršelo a v neděli to zasadím.            Vladimír
Moje luskoviny v roce 2020, 30.4.2020
Tak plány s těmi Gigant fazolemi a Vignou mně nevyšly. Déšť skoro žádný a tak mám strach aby mně semena nezaschla.A tak budu muset odpoledne zajet na zahradu i když se mně moc nechce.           ... celý příspěvek >
Jahody 2020, 30.4.2020
Myslíte si, že je lepší napřed nalít čistou vodu a teprve potom vodu s hnojivem? Proč? Já to vždy dělám opačně. Tentokrát mně to nějak nevyšlo, ten hlášený déšť na včerejšek nebyl. nenapadl ani jeden milimetr (měly bý dva a více,  což by bylo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika