Příspěvky uživatele - 60.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - co jim je?, 28.6.2020
Pokud toto postižení má jen jeden keřík, tak to ukazuje na to, že tento keřík má relativně malý kořenový systém, který není schopen dodat dostatek potřebného Ca pro růst rostliny a vývoj plodů. Většinou se stane, že během sezóny se rostlina s tímto... celý příspěvek >
Papriky 2020, 16.5.2020
Nějaký přesný recept na to nemám. Já jsem si namíchal tu nápň z tučného nebo polotučného tvarohu a přidal jsem tam sýr, který jsme měli doma. Myslím, že to byl tavený pikantní Ring. Jestli jsem tam ještě něco přistrouhal z tvrdého sýra, to už si... celý příspěvek >
Rajčata - mšice?, 2.5.2020
Neměl by s tím být problém.            Vladimír
Kroucení listů u rajčat - proč?, 2.5.2020
Problém může být v tom, že nikdo neví kam se ten zbytek herbicidu přesune nebo zda se rozloží a bude neškodný.i.            Vladimír
Jahody 2020, 27.4.2020 Obsahuje fotku
Jahody mně docela v pohodě přečkaly letošní mírnou zimu. Jen těch listů s červenou skvrnitostí bylo přespříliš a tak jsem je všechny střikl koktejlem z Kuprikolu, Score a k tomu jsem přidal Phosfik. Problémem u mne bude asi voda, už... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 27.4.2020 Obsahuje fotku
Já budu Petrovi dnes ráno posílat čtyři sazenice poštou. S balením jsem měl trochu problémy, ale doufám, že pošta bude pracovat dobře, a že je dostane nejpozději ve čtvrtek. Rozšířený víkend by pro ně byl asi hrob.Nejlepší by asi bylo zavézt mu je... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 23.3.2020 Obsahuje fotku
Po dlouhé době jsem se v sobotu stavil na zahradě abych se podíval, co mně tam roste a co ne. Přísady košťálovin a salátu v pařeništi už také vyklíčily, udělal jsem fotku, ale je na ní vidět víc plevel než ta přísada. Všechny ředkvičky v jiném... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika