Příspěvky uživatele - 196.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro rok 2020, 27.4.2020
Vladimíre, perfektný nápad s tým balením. pevne verím, že rastlinky prídu v poriadku. Ja si označujem odrody na všetk možný plast nezmazávacou centrofixkou hneď pri presádzaní, aby som nezabudla..  Eva T
Rajčata pro rok 2020, 21.4.2020
Pane Peťře, Ambrosie sú veľmi chutné, sladučké, ale dosť náchylné na choroby, príp. plody dosť opadávali. Pestovala som ich minulé 2 roky a z týchto dôvodov som ich už tento rok nevysádzala. Aj na vašej foto, hoci je rastlinka pevná, nevytianuá,... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 21.4.2020
Máš pravdu Vladimíre, najlepšie je ochutnať nejakú odrodu sám a potom sa rozhodnúť.Na to je do jesene čas. Aj ja tento rok testujem veľa nových odrôd. celkovo mám vysadených 100 druhov, z toho 48 takých čo som ešte nepestovala. tak na jeseň... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 20.4.2020
Pan Petr, rastlinky Black Cherry máte pekné pevné, túto odrodu som pestovala asi pred 3 rokmi, chutia v pohode, ale posledné 2 roky dávam z tmavších cherry Mini Kumato (Grape). Doporučujem ešte pred výsadbou dávať cez deň von na slnko otužovať a... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 20.4.2020
 Pan Petr! Krásny príspevok, tešia ma takíto začínajúci záhrakári a dokonca s handicapom. Prajem veľa úspechov v pestovaní, o to viac vás určite prekvapí chuť i vôňa domácich rajčín.  Ukazuje sa ale slabosť tohto fóra, že v... celý příspěvek >
Bílé skvrny na listech rajčat, 3.4.2020
Myslím tiež, že je to šok z prvého slnka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika