Příspěvky uživatele - 238.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Semena česneku, 3.3.2024
Moje výpěstky. Pěstuju pestrou směs česneků, které mají šanci urodit semena. Z našich to jsou Havran, Slavin, Janko. K tomu pěstuju česneky z genové banky a různých výměn. Po sklizni se snažím držet květní stvoly odděleně, ale během týdnů zrání a... celý příspěvek >
Semena česneku, 3.3.2024
Díky Vladimíre. Když jich je už pět, tak začínám věřit, že by z nich něco mohlo vyrůst.
Semena česneku, 3.3.2024 Obsahuje fotku
Klíčení semen česneku
Redakční článek o brukvi, 2.3.2024
Chtěl bych doporučit redakční článek o brukvi. Je to o brukvi a zároveň to je o hovně. Nepsal to člověk ani to žádnej člověk před zveřejněním nečetl. To, že se tady takový smetí objeví mi přijde jako projev nedostatku respektu od redakce k místním... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 24.2.2024
Hádka o pikýrování kedluben. To člověk jinde nemá šanci zažít.
Semena česneku, 24.2.2024 Obsahuje fotku
Klíčící semeno kuchyňského česneku.
Bordeauxská jícha, 19.2.2024
Ještě je otázka, jestli se ty hmotnostní poměry odkazují na hmotnost vápenného hydrátu nebo plastického hašeného vápna...
Rajčata 2024, 16.1.2024
Tak tu jsem vůbec neznal. Tak jsem se na ni podíval a je to odrůda z portfolia Syngenty, tedy velkoprůmyslová. Ani jsem nenašel zmínku, jestli není F1. Čím je tak dobrá? Nejsou ty odrůdy pro velký business optimalizované na jiné vlastnosti, než co... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 16.1.2024
Teď jsem spíš zvědavý. Ano, přemýšlím o různých věcech, ale tohle je jenom pokus si trochu zjednodušit orientaci v té spoustě odrůd. Mně třeba hodně chutná Zlatava. Když mám košík směsi rajčat, tak ji vysbírávám, co to jde. A přitom jí skoro nikdo... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 16.1.2024
Kdybyste měli možnost vybrat jen jedno rajče (mimo F1), které by bylo tou nejlepší kombinací ranosti, úrodnosti, chuti, atd?
Rajčata 2024, 16.1.2024
Kdyby si z nich prodejci normálních semen tak vzali příklad.
Rajčata 2024, 16.1.2024 Obsahuje fotku
Semínka z genové banky dorazily. Je to poměrně velkorysá porce. Kdyby někdo chtěl zkusit divoká rajčata, rád se rozdělím.
Rajčata 2024, 12.1.2024
Je to z IPK Gatersleben. Mám s nimi dobré zkušenosti i jinak. Ale z CZ grinu jsem kdysi taky získal, co jsem si napsal. To, co mi dorazí, nebude úplně delikatesa k jidlu. Jsou to druhy ze zelenoplodé podsekce, nesou ale zajímavé vlastnosti.... celý příspěvek >
Včelý med 🐝, 8.1.2024
A proto je pro kojence doporučován jen "med dle lékopisu", tedy čištěný, bakterií prostý. Už ten název téhle diskuse je hroznej.
Rajčata 2024, 1.12.2023 Obsahuje fotku
Takhle svítím já. L.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika