Příspěvky uživatele - 230.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bobkovišeň - choroba nebo škůdce?, 20.3.2023 Obsahuje fotku
Nevíte prosím co napadlo bobkovišne a jak se toho zbavit? Děkuji
Kvas z Konference, 2.10.2022
Mam k dispozici k namíchání neco málo Šampionu, tak do 20 procent vuči hrušce
Kvas z Konference, 2.10.2022
Zdravím a prosím o názor, radu.Letois se nám urodilo dost kožené Konference, povidla jsou uvařena, kompoty zavařeny a ješte je tam cca metrak hrušek, pročetl jsem názory na kvas a trochu me to odrazuje.Konference snad neni vhodná na pálení, co tedy s... celý příspěvek >
Červené rajče je uvnitř zelené, 14.8.2021
Zdravím, pestuji si rajčata pro svoji potřebu u jižní zdi, jedná se hlavne o Tornádo a ješte nektera soudkovita, letos poprve tento problém, rajčata jsou krásne červená a uvnitř brčálovite zelená, jinak porost je pekne zelený, bez známek plísne,... celý příspěvek >
Prokluzuje spojka u Vari, je tam olej, 9.8.2021
Já myslel že je to třeba nejaká profláknuta vada, vada ktera je třeba známá jako chronicka, olej je černý, jakoby z převodovky ale jak by se dostal nahoru??
Prokluzuje spojka u Vari, je tam olej, 9.8.2021
no ano, řeším odkud, proto ten dotaz
Prokluzuje spojka u Vari, je tam olej, 8.8.2021
Prosím o radu, mám Vari global, motor Honda 190, v poslední dobe mi prokluzuje spojka a při sundaní motoru jsem zjistil olej v prostoru unašeče na převodovce, prosím, odkud se tam ten olej muže dostat?Dekuji za názory.
Jahody na brazdu nebo na rovinu, 2.7.2021
No práve že máme sypkou až prachovou zeminu.
Jahody na brazdu nebo na rovinu, 2.7.2021
Dekuji, ja myslel že na hrubcích se bude lépe podestilat pod plody
Jahody na brazdu nebo na rovinu, 1.7.2021
Zdravim a prosím zkušené pěstitele o radu, v léte chci osazet plochu cca 150metru čtverečních jahodami a rozhoduji se zda je zasázet na rovinu nebo na brazdy, předem dekuji za užitečné rady a zkušenosti.
Ložisko u DSK 317.1/S, 27.4.2021
Zdravím a prosím o radu, dnes se mi při rotavátorováni asi vysypalo ložisko u rych.č2, při chodu to řínčí a jde ztuha, tato zavada se mi stala už jednou a to u tři mesice starého stroje, tenkrat to opravili a v listu byla udana cena 900kč, dnes se to... celý příspěvek >
Opravdu je XP200 horší než Honda?, 17.4.2021
Tak třeba sundat kola a dat rotavator kuk, nebo prooravací kola atd, mám zužený kanal po celé delce, GSV již není a s tím Khlerem nemám zkušenosti.
Opravdu je XP200 horší než Honda?, 17.4.2021
Zdravím, již 8r mám sestavu Global Honda GSV190 k plné spokojenosti, nyni však vzhledem k onemocneni páteře musim koupit ješte jeden set abych nemusel stale přehazovat nářadi, GSV 190 však již není v prodeji, uvažuji o XP 200 ale zrazuji me příspevky... celý příspěvek >
Osobní zkušenost s jednotkou mající motor Vari XP-200, 8.4.2021
Reaguji na Vaši nabídku ohledne poskytnuti zkušenosti s XP 200,uvažuji o nem ale zrazují me názory že brzy žere olej, že se za chodu rozpada atd, prosím tedy o Vaš názor, budu velmi vdečný, dekuji
Otáčky Vari Honda 190 pomoc, 14.3.2021
No práve, ale co ted s tím, jak to seřídit
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika