Příspěvky uživatele - 187.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak dál stříhat vinnou révu?, 3.11.2019 Obsahuje fotku
Jsem taky začátečník, ale na podzim bych nic nestříhal. Nechat to na brzké jaro. Tuším, že kontejnerované odrůdy se zasadí a další rok zjara se zastřihnou nekompromisně na 2 očka a nechá se růst kmínek. Ty vaše se mi zdají "ulité". Nezaléváte... celý příspěvek >
Hmyz a stolní odrůdy, 23.9.2019
Tohle vlákno zrovna nemá kromě Oslavanu jediný odkaz, takže skoro o ničem(ten "sáček" nahoře se šňůrkou taky hledám.
Co vaše réva 2019?, 30.7.2019 Obsahuje fotku
Zjara jsem vysadil řadu révy. Cabernet Cortis, Solaris a několik stolních.(365 m.n.m, jižní strana, střední Čechy) Bavím se tím, mám na to čas, takže okopávám, vyvazuju a hraju si s ním. Myslíte, že má smysl mezi jednotlivé hlavy vysít... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 29.7.2019 Obsahuje fotku
Letos jsem vysadil v dubnu taky asi 50 sazenic, 2 neobrostly vůbec, zbytek ano. Jedna ale rovněž obrazila, ale pak zvadla a nakonec zaschla ůplně. Myslím, že má do jara čas a když bude vypadat jako "mrtvá", tak bude v dubnu... celý příspěvek >
Zalistky na buducom tazni, 17.7.2019
To mě taky napadlo, že jak budu dráty natahovat, tak že mezi sloupky nasadím na jednu strunu hliníkové plíšky s dírou se zářezem a do druhé se zaklapne a bude držet struny u sebe a jak radíte, že se vzdálenost zmenší a bude stěna líp držet. A když... celý příspěvek >
Vinná réva nerodí. Loni ještě bylo pár hroznů, 14.6.2019
Manželka mi jednou chtěla pomoct, tak ostříhala jednu hlavu u pergoly, která dávala tak 5 kilo ivíc každý rok. Ten rok ale nerodila ani hrozen. Nenechala jediný roční výhon..
Postřik na pilatku, 30.4.2019
Calypso mám ještě ze starších zásob, tak tím. U Reldanu uvádí, že je zvlášť nebezpečný pro včely(sice už asi moc na odkvetlé švestky nelítají, ale příčí se mi ta poznámka. Chjo zasraná chemie..bez ní jsme v řiti a když ji budem používat, tak... celý příspěvek >
Malé hrozny, 29.4.2019
Mozná se pletu, ale není pod mladým výhonem příliš zaškrcena drátkem? Letos jsem taky skoro nestačil uvolňovat jak kmínky sílí.
Lipnická švestka, 14.4.2019
Tak jak si stojí Lipnická po letech? Já mám 4 stromky zasazené na podzim 2015 a až letos poprvé kvete. 3 stromky lehce, jeden trochu víc. Růst stromků je "brutální".Tak budu doufat, že letos bych třeba mohl ochutnat.
Kvas z mandarinek, 14.4.2019
Před lety jsem dělal pálenku z jablek, mrkve a citronů. Dohromady. Takovou tu hmotu, co se dělá dětem)) citrony domácí (zrovna se urodily) takže rozhodně bez postřiků) nakrájel jsem je do kvasu celé. Výsledek byl skoro hnusný(nahořklý. S určitostí to... celý příspěvek >
Stárnutí slivovice - zajímavý poznatek, 10.2.2019
Mám vše ve skle, lahve, nebo demižony naplněny ze 3/4, uzavřeny neprodyšně a minimálně jednou za rok ochutnám, tudíž provzdušňuji. A ten rozdíl tam je)
Stárnutí slivovice - zajímavý poznatek, 10.2.2019
Pane Vysloužile, vždy s Vámi ve všem souhlasím, ale co se týká tohoto a stárnutí pálenky z hrušek, tak si dovolím nesouhlasit. Jsem paličský zelenáč, ale vidím a hlavně cítím a chutnám hruškovice, které jsem pálil v 2014, 2016 a troufám si tvrdit, že... celý příspěvek >
Pálenka z melasy, 10.1.2019
Na televizi Prima Cool běžel ve čtvrtek 3.1 a v pátek 4.1. pořad Špinavá práce V (12) a je o DESTILACI. Stojí určitě za shlédnutí. Dělají rum z melasy, ale princip pálení je obdobný, jako pálení kvasu. Zkuste vyhledat a podívat se.
Aroma slivovice, 5.12.2018
Mám to taky tak, vůně jemná, není tam to klasické švestkové "šťouchnutí". Myslím si, že je to o materiálu v sudu. U nás (střední Čechy) švestky, ať klasické české nedosáhnou té kvality jako třeba na Moravě. Mám klasickou skleněnou kolonu,... celý příspěvek >
Ananasovice, pomerančovice, 4.12.2018
no moc nevěřím, chutnal jsem koštu, takže za mě kecy, kecy, kecy... není nic lepšího, než dobrá slivovice. Tyhle experimenty ochutnám, jsou i někdy zajímavý, ale pak rychle vypálit slivkou))
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika