Příspěvky uživatele - 187.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obnovení kvasu, 8.1.2018
Už jsem to zjistil. Na jiném webu je diskuse z roku asi 2010 kde jste mi záhadu objasnili. Oni skutečně kvasi bez cukru a kvasinek. Výsledný produkt pak přidají do lihu jako ochucovadlo a máme slivovici Jelínek. Tak už to chápu.
Obnovení kvasu, 7.1.2018
Já se ale stejně nemůžu zbavit dojmu, že když firma Jelínek tvrdí, že do založeného kvasu z oklepaných švestek nepřidává cukr, ani žádné kvasinky že to není možný. Z takto založeného kvysu by byla na tu hromadu švestek asi malá výtěžnost, takže cena... celý příspěvek >
Obnovení kvasu, 4.1.2018
Taky přidám svou zkušenost. Druháky jsem pálil z švestek, jablek, višní a hrušek. Mám totiž kamaráda důchodce s nízkým důchodem a jeho produkce mu nestačí pokrýt potřeby, takže je vděčný za cokoliv. Když pálím pálenku, tak lepší druhou půlku předku... celý příspěvek >
Hruškový kvas, konec kvašení, 6.10.2017
21Bx u hruškového kvasu?? Opravdu?? Nějak se mi nezdá tak vysoká hodnota bez přídavku cukru. Orientační měření vínoměrem bylo?
Švestka kvete, poté žloutnou plůdky, opadají, 1.6.2017 Obsahuje fotku
Mě švestka letos krásně odkvetla, ale bez opýlení((ale něco na ní narostlo a to jsem ještě nikdy neviděl. To něco je duté a bez pecky. Foto staré asi týden a teď už hnědnou a padají.
Dáte tip na druh, který se nechá tvarovat?, 22.4.2017
Prosím o tip na několik listnáčů, ať keřů, či nízkých stromků které jdou tvarovat stříháním do různých geometrických tvarů, Chtěl bych si pro radost zasadit dva tři stromky a pokusit je v různých výškách stříhat tak, aby byly hezké. Děkuji všem.
Škůdci a choroby na hrušních, 22.4.2017
U Sulky jsem četl, že by neměla přijít na list a použít pouze před vyrašením.
Kdy začíná plodit?, 20.4.2017
U té durancie je to běžné, že si tak dává na čas?
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 18.4.2017
Dnes jsem zakoupil knihu o řezu ovocných stromů, keřů, drobného ovoce i pokojových a skleníkových rostlin. Pro laiky je myslím za ty peníze (lehce přes stovku) dost dobré vodítko jak na to. Nechci nikomu dělat reklamu, takže když do vyhledávače... celý příspěvek >
Jaký je to stromek? (z pecky), 4.4.2017
No nějaké jadérko se sem dostat mohlo, ta byla i čerstvá, ne z kvasu. Určitě budu i nadále dokumentovat a přidávat foto.
Jaký je to stromek? (z pecky), 4.4.2017
Myška nemá šanci hodovat, kočka nedovolí. Zemina na záhon byla navezena asi před pěti lety a nikdy podobné rostlinky nevyrostly až po loňské bohaté sezóně a jen v místě, kde nic nerostlo a kam jsem vyléval vypláchlé soudky.
Jaký je to stromek? (z pecky), 4.4.2017 Obsahuje fotku
Jde poznat druh stromku, který vyrostl asi z pecky? Rostou na místě, kam vylévám vypláchlé soudky od kvasu, takže třešně, višně, meruňky, švestky. Takže si netroufám odhadnout druh. Několik rostlinek jsem vydloubal i s balem a žádný pecku... celý příspěvek >
Loni sazená Williamsova - hodně kvete, 13.3.2017 Obsahuje fotku
Dovolím se zeptat, jak mám letos pokračovat se střihem. Předloni sazená Williamsova, kterou jsem zjara ostříhal, jak mi bylo zde řečeno nedostatečně, tak jsem se snažil řez napravit (foto 2) a na fotce 3 je dnešní stav. Poradíte prosím, jak na to... celý příspěvek >
Jak vést výchovný řez hrušně?, 2.3.2017
Dovolím se zeptat, zda mezi Vámi zkušenými není někdo, s kým bych mohl prokonzultovat na místě řez ovocných stromků s názornými ukázkami v praxi. Na podzim 2015 jsem vysadil asi 35 stromků (hrušně, švestky, třešně, višně) a zjara 2016 dalších 9... celý příspěvek >
Uvazovani a ohybani revy, 2.3.2017
Nechci zakládat vlákno, laicky se zeptám tady, je to možná i k tématu. Chápu dobře, že když chci pěstovat révu na tažeň, tak z podzimní vysazené révy nechám nejsilnější výhon, který vyvážu ke svislému kolíku a ve výšce cca. 70cm ho ohnu do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika