Příspěvky uživatele - 9.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poušť 2018-2019, 21.11.2019
No to taky mohlo být tim, že se ne ty stromky vyprdli. On vždycky někdo něco halasně založí, ale je schopný udržet to jen chvíli a pak se na to vykašle. Žeby je nenapadlo ty stromy zalít? Pokud jde o dotaz, u nás nic neuschne z důvodu nedostatku... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 19.11.2019
Zajímavé, že pro tu diskusi přiléhavě platí Cimrmanova výzkumná poučka. A sice, že po provedení výzkumu nevíme stejně nic jako na začátku, ovšem nevíme to s naprostou jistotou.
Pohonná jednotka Vari GSV 190, 16.11.2019
Poznámka patřila anonymovi - supermanovi 101.33. Vás se netýká.
Pohonná jednotka Vari GSV 190, 16.11.2019
Tak co se do toho montujete, když sám máte superstroj a nad ním absolutní kontrolu.
Pohonná jednotka Vari GSV 190, 16.11.2019
Motáte to, respektive jste to demagogicky překroutil, například s tím couváním. On couvat chtěl, ale pomalu a vy melete cosi o špatném směru. Fakt je, že dnešní stroje a strojky jsou z důvodu jakési "absolutní" bezpečnosti konstruovány téměř k... celý příspěvek >
Čím celoročně osázet balkon, 14.11.2019
Máte poněkud pomýlené představy, projděte se někde venku a podívejte se jak uvedené rostliny skutečně vypadají. Pořiďte si několik bonsají, ty to možná zvládnou.
Lze udělat vysokokmen ze čtvrtkmenu?, 9.11.2019
A nebo taky ne...
Jak orovnat brusný kotouč na ostření řetězu, 6.11.2019
Udělal bych rádius odpovídající šířce kotouče. Stejně to nemáte jak změřit.
Sousedův ořešák, 3.11.2019
By mně zajímalo, jak si tu sousedovu povinnost vynutí. Řezal bych po opadu listů, lhostejno co je to za strom. Nebude pak důvod k nějakým protestům.
Trvanlivost Šampionu, 1.11.2019
Zdravím vespolek. Nouze mně donutila koupit trochu jablek z vozu. Měli Šampiony. Když jsem je ochutnal, zdá se, že jsou tak akorát. Zajímá mně, jak dlouho vydrží. Sklep je na chalupě ve skále, poměrně studený a vlhký.
Výroba zeminy pod borůvky, 1.11.2019
Mám borůvky ve směsi zhruba 2/3 rašeliny a 1/3 kůry s trochou písku. Prosperují slušně. Přidávám zjara rašelinu a piliny. Hnojím hnojivem na borůvky. Po třech předchozích pokusech s hrabankou, které nedopadly a akorát sebraly čas. Až pak jsem se... celý příspěvek >
Prvni moje uzeni, 31.10.2019
Děláte to prvně, máte obavy a zvolil jste ten nejnáročnjěší postup - studeným kouřem. Napoprvé bych udil teplým kouřem, popisů jak na to jsou všude mraky.
Výroba zeminy pod borůvky, 28.10.2019
Nebudou v tom prosperovat.
Jablečný ocet - rizika při výrobě, 26.10.2019
Vydrží. Myslím, že domácím kvašením se neudělá větší koncentrace než 10%. Co můžu posoudit, chutná to nějak podobně jako osmiprocentní ocet. Protiotázka: Proč ocet slepicím? A jak?
Jablečný ocet - rizika při výrobě, 26.10.2019
Nastrouhá se to a vrazí do nádoby, sklenice, sud. Trochu se může přisladit. Nechá kvasit, zakryté, pak se odkreje a přikryté plátnem nechá kysat. Když dokysá, sleje se a nechá ještě za přístupu vzduchu dojít. Může na povrchu plesnivět, nestalo se mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika