Příspěvky uživatele - 250.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červený angrešt, 6.2.2022
 Pěkná úroda :-)
Červený angrešt, 2.2.2022
Prodává ho například zahradnictví Kruh. Neodolala jsem a objednala  ;-)...Zlatý fík byl a jak říkáte - je - prostě NEJ :-)
Červený angrešt, 2.2.2022
Děkuji všem za zkušenosti a názory :-)... Dívala jsem se na prodeje angreštů a někde je uváděn jako nejprodávanější Spinefree. Máte někdo zkušenost???... A pak ještě dotaz - už se zase v nabídce objevuje Zlatý fík. Kdysi dávno nejlepší a nejchutnější... celý příspěvek >
Červený angrešt, 28.1.2022
Dobrý den, můžete prosím někdo doporučit dobrou odrůdu červeného rybízu, aby byl sladký a hlavně odolný proti padlí?... A kdyby byl ještě i méně trnitý či bez trnů, bylo by to úplně super ;-)...Ale toto není podmínkou :-).
Co použít na odlehčení zeminy, 25.10.2019
Děkuji za vaše odpovědi a tipy. Ale nepotěšili jste mě. Je vidět, že je to běh na dlouhou trať.
Co použít na odlehčení zeminy, 20.10.2019
Dobrý den, máte někdo zkušenost s perlitem, s pískem (ale jakým), nebo něčím jiným, aby se odlehčila zemina, která je velmi těžká, hutná, lepivá, částečně jílovitá? Když je mokrá a pravidelně se nekypří je téměř nemožné ji zrýt, jak je lepivá,... celý příspěvek >
Černý rybíz - nemoc listů, 13.9.2019
Angreštové americké padlí jsem znala jenom na agreštu. Kdysi dávno jsme měli Zlatý fík, který na to pak zašel. Nevěděla jsem, že může napadat i černý rybíz. TAkže děkuji, teď už se budu co se týká ochrany lépe orientovat... Jen pro info - ničím... celý příspěvek >
Černý rybíz - nemoc listů, 13.9.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, u černého rybízu, na listech, na koncových nových výhonech se udělal takový bílý povlak. Nevíte někdo, co je to za nemoc a jak to ošetřit?
Pálivost brambor - Laura, 23.8.2019
Aha, děkuji i za tuto informaci, že je potřeba, aby se brambory delší dobu vydýchaly. Já je vyhrabala a hned jsem je ochutnala... I když teď už je to týden, a pořád to stejné... Tak ještě nějakou dobu vyčkám a uvidím, zda se chuť zlepší.
Pálivost brambor - Laura, 23.8.2019 Obsahuje fotku
Ještě jen upřesnění. Záhon je ve stínu a země dost hutná. Přiznám se, že jsem neokopávala. Jak jsem zasadila, tak jsem to nechala být. A ta nať vypadá, že schnout ještě hodně dlouho nebude. Přikládám foto
Pálivost brambor - Laura, 23.8.2019 Obsahuje fotku
Děkuji moc za vaši odpověď. Zatím jste jediný, kdo mi potvrdil, že brambory by mohly mít palčivou příchuť. Možná opravdu potřebují dozrát, byť jsou už krásně velké. Ale pravdou je, že nať je stále zelená, sice polehlá, ale zatím neschne. Jinak... celý příspěvek >
Pálivost brambor - Laura, 23.8.2019
Uvařila jsem je i grilovala. Není to, jako když sníte vyloženě pálivé jídlo, jen zůstává taková zvláštní pálivá pachuť.Která se dá vydržet. Jde mi o to, že zatím jsem snědla pár kousků, ale budu jich mít spoustu, tak aby po větším a dlouhodobém... celý příspěvek >
Pálivost brambor - Laura, 21.8.2019
Dobrý den, brambory pěstuji poprvé. Pro sadbu Laura jsem se rozhodla na základě oblíbenosti a dobrých vlastností. Brambory jsem sázela koncem dubna, nyní je nať stále zelená, polehlá. Zkoušela jsem pár brambor vyhrabat a ochutnat. Jsou již velké,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika