Příspěvky uživatele - 135.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokus s bramborami, 6.12.2019
Na jednom sáčku je naosáno Mix diploidních. Chci se jen s bramborovými semeny jen bavit. Když ta semena z toho mixu vyseji, tak dostanu hlízy diploidních odrůd brambor. Další rok bych teoreticky mohl zkoušet nějaké jejich vzájemné křížení. Rozumím... celý příspěvek >
Jak podporit dozrani feferonek, 28.10.2019
Mají být opravdu červené? Mně to připadá podle druhého obrázku, že ne. Pokud myslíte že ano, tak je strčte i s tím květináčem někam do tepla (na verandu případně někam do bytu).           ... celý příspěvek >
Podnož hrušně - kdoule, 28.10.2019
Zákon je, že rajčata potřebují vodu a její dostatečné množství musí dostat buď z deště nebo ze spodní vody případně z půdní vlhkosti (možná i ze vzduch při vysoké relativní vlhkosti). Kdo tuto vodu nemá, musí zalívat. Ale to se týká všech rostlin... celý příspěvek >
Listopadový výsev zeleniny, 28.10.2019
Rovral mám, Sulku nemám. Kvůli pár pacibulkám si ji kupovat nebudu. Ing. Kozák možná Rovral nedoporučuje, ale já to s tím namořím, jen pokud ho najdu.            Vladimír
Podnož hrušně - kdoule, 28.10.2019
Existují také zahrádky, kde se zalévat musí, jinak tam ta rajčata opravdu neporostou. Moje vlastní zkušenost. Občas mně zbyde nějaká sazenice rajčete, je mně líto ji vyhodit a tak ji někam na nějaké místo v zahradě pichnu. Nezalívám. Nic z toho není... celý příspěvek >
Listopadový výsev zeleniny, 27.10.2019
Já jsem začal s tím salátem Humil, sazenice jsem si napěstoval doma na balkóně a dnes ho mám vysazený v černé tkané textilii na zahradě. Má se k světu, až začne mrznout tak na něho dám bílou netkanou. Mám ho na půlce záhonu kde budu mít Hoakida (cca... celý příspěvek >
Listopadový výsev zeleniny, 26.10.2019
Mám jeden upravený záhon určený pro zeleninu. Chtěl bych na něm vyzkoušet pozdně podzimní výsev petržele, mrkve, cibule, pacibulek česneku a také inkarnátu. Jen mne zajímá, co z toho a jak po zimě opravdu vyklíčí, s nějakou úrodou ani nepočítám.... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 22.10.2019
Já žádné pařeniště doma za oknem nemám. Pěstuji sazenice za oknem volně v kelímcích 200 ml bez přisvěcování. Na plechu ze sporáku tam mívám buď 20 sazenic v těch 200 ml nebo 12 sazenic 500 ml. Nějaké přisvěcování přímo na okně si nemohu dovolit,... celý příspěvek >
Pokus s bramborami, 22.10.2019
Těch sedm prvních odrůd jsou originální semena od ruské semenářské firmy Sedek. Když je prodávají, tak si myslím, že sadba brambor kterou z těch semen vypěstuji by měla být jednotná a odpovídat popisu a obrázkům. Je to... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň?, 14.10.2019
Pokud myslíte plíseň bramborovou, tak ta přežívá jedině na uskladněných bramborách, které se následně použijí při výsadbě. Na rajčata přechází až potom, když jsou plísní napadené porosty brambor a větrem se šíří její spóry, které potom klíčí na... celý příspěvek >
Jak vypudit krtka, 14.10.2019
Dlužím Vám odpověď k Vašemu poslednímu příspěvku. Krtka nemáte rád, považujete jej za škůdce a proto ho zabíjíte. Já nemohu říct, že ho rád mám, ke zvířatům žijícím v přírodě si nevytvářím žádný citový vztah. Krtka nepovažuji za škůdce a proto ho... celý příspěvek >
Pokus s bramborami, 11.10.2019
Brambory na obrázcích vypadají zajímavě. Budete dělat z nich nějaký výběr a pokračovat v jejich pěstování nebo se Vám nezdají dost dobré a začnete znovu od semen?            Vladimír
Rajčata pro rok 2020, 10.10.2019
Zdravím Vás Adriano!            Vladimír
Rajčata pro rok 2020, 10.10.2019
Semen Sarayev Shtambovyi mám dost. Pro to co mám nachystané je spojení Grow box trochu nadsazené.  Mám krabici ve tvaru hranolu, základna 46 x 50 cm, výška cca 80 cm. Dno je odříznuté. Na stropě budou čtyři led žárovky zasazené do lamina.... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 10.10.2019
Loni jsem vyséval 1. listopadu. Prvořadé pro mne je, aby rostliny v době výsadby byly maximálně 50 cm vysoké. Jak jistě víš, tak Mongolskyi karlik je opravdu nízká odrůda po celou sezónu, takže s výškou bych neměl mít problém ani při tak brzkém... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika