Příspěvky uživatele - 83.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari IV, Honda GCV160, měrka oleje, 30.4.2009
Tento motor mám na své sekačce. A v návodu mám také napsané jen volně vložit na okraj. Návod jsem původně nečetl a tak jsem to měřil zašroubované a rozdíl je cca půl vyznačeného pole měrky, takže to neřeším. Hlavní je že to není na... celý příspěvek >
Jakou koupit farmářku, 27.3.2009
Dát na partnera 422 lištu se kterou by se nechal kácet zdravý strom 1-1,5m průměr, tak by ta pila měla co dělat, aby roztočila samotný řetěz na tak dlouhé liště :-). Napá mě, že ten strom byl z 80% vyhnilý a pak by bylo možné ho s touto pilou... celý příspěvek >
Výběr lehké motorové kosy, 24.2.2009
Který z mnou jmenovaných strojů nemá spojku a který má letmo uloženou klikovou hřídel? Nejvíce se mi zamlouvá Stiga. Michal
Zelena zahrada, 11.2.2009
Jejich jednání je více než profesionální. Po E-mailech se s nimi dá komunikovat i v pozdních večerních hodinách (třeba i kolem 22.hodiny). Jsou schopni sehnat i to co nemají na stránkách. S něčím podobným jsem se ještě nesetkal. Tak to má... celý příspěvek >
Řetězová pila Makita DCS520, 29.1.2009
Dnes jsem si byl objednat novou PS5000 a prodavač mi taky nabízel Makitu DCS520. Prý vychází z Dolmara 115. Bylo mi řečeno, že se jedná o pilu, která ještě nemá blomby kuli emisím a v řezu je agresivnější než PS500. Jediné co lze vytknout: kryt... celý příspěvek >
Náhrada za PS-500, 9.1.2009
Tak už mám odpověď z UK obchodu. Když to sečtu a podrhnu, tak Makita DCS 5000 s 45cm lištou, řetězem 0,325 vyjde i s dopravou na cca 11000,-Kč. Předpokládám, že tento stroj bude totožný s Dolmarel PS 5000. Michal
Náhrada za PS-500, 8.1.2009
Tak jsem nějaké UK obchody našel, jaké jsou vaše zkušenosti se zasíláním na dobírku z ciziny? Michal
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 19.9.2008
Prostě si kupte PS 500 a je to. Mám ji 1,5 roku. Nejprve jsem s ní řezal metrové kusy na třetiny do krbu a teď s ní chodím kácet stromy do lesa (samovýroba). Pro stromy do 60cm průměru žádný problém i se základní lištou. Je to velký pracant a... celý příspěvek >
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 28.8.2008
O HQ 350 moc nevím (bude ale kvalitní), ale Dolmar PS 500 vychází z PS 5000. PS 5000 je profi pila na každodenní práci a PS 500 se liší jen nížším výkonem motoru. Osobně vlastním PS 500 a chodím s ní i na samovýrobu do lesa. Servis Dolmar mám asi... celý příspěvek >
Motorové pily Stiga, 20.6.2008
Dobrý den, stiga je taky velice kvalitní značka, takže není co řešit. Já osobně vlastním Dolmarku a max. spokojenost, navíc mám servis Dolmar uplně nejbíž u domova. Ikdyž v servisu ještě nebyla, ale asi si ji tam nechám poštelovat jen tak pro... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna?, 19.6.2008
Když kupovat novou sekačku, jedině s motorem Honda (větší kroutící moment, OHC rozvody) BS motor jedině od serie 700. Na tak malý pozemek je to skoro jedno co si člověk pořídí. HQ 152 SV i Al-ko 520BRH jsou na tento pozemek dostatečně... celý příspěvek >
Al-ko BC 4535, 12.6.2008
Dobrý den, tento křoviňák jsem spatřil v prodejně a připadal mi, jako kdyby motor z oka vypadl mému ABG 430 (poměr 1:25, oběm válce 43cm3, výkon 1,25kW, řídítka). Po chvíli okukování jsem se zeptal prodejce a ten mi řekl, že dříve prodával ABG, ale... celý příspěvek >
Al-ko 520 BRH Premium, 11.6.2008
No ono stačí přečíst v některé jiné diskuzi co udělal kámen u sekačky Husqvarna - prorazil kryt náhonu kol. Nechápu, jak se mohou viklat kolečka, když jsou v nich pouzdra s kuličkovými ložisky. Neříkám, že je to špička mezi sekačkami, ale... celý příspěvek >
Al-ko 520 BRH Premium, 10.6.2008
Alko mám sice zatím měsíc, ale myslím, že za ty peníze je to super volba. Startuje pokažde na 1. zatažení (nutno páčku nastavit do startovací polohy). Můj kamarad má 2 roky taky Al-ko s Hondou a pokud by nenechal benzín přes zimu, tak by mu taky... celý příspěvek >
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 29.5.2008
Jestli je test objektivní se dá těžko říci. Ale asi ano. Je zvlaštní, že výrobky prodávané Mountfieldem vždy obsadí v těchto testech přední pozice a přitom se tu porad řeší, že jejich stroje nejsou zrovna kvalitní. Další věc je jak dlouho vydrží. Já... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika