Příspěvky uživatele - 169.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Matčino, 1.9.2019
ANO souhlasim s IH, je to velmi individualni, to stejne jsem resil zrovna minuly rok a ridil bych se taktez barvou jaderek. Matčino znam desitky let /jedina poradna jablon na babiccine zahrade/ a i bez strihu a postriku prezivala roky, pravidelne... celý příspěvek >
Je to lebelovo jablko?, 1.9.2019
Mnohokrat dekuji za odpoved, dle odkazů by to mohlo podle obrazku jablka i habitu stromu mohlo byt ono :-)
Nové odrody jabloni, 27.10.2018
Po poslední zkušenosti, kdy jsem vzal No-UV lihový fix a většina názvů mi po měsíci na plastové kartičce na slunci totálně vybledla přecházím inspirovánám Vašema fotkama na rytí a hliníkové ústřižky z plechovek. Zrovna je stříhám :-D Nejdřív se mi to... celý příspěvek >
Harbrite vs. Harbinger - odolnost?, 9.12.2017
Ano ano toto už jsem nastudoval, zvonkovité vs. miskovité, ale při pročítání diskuzí jsem zjistil, že ani to není zcela směrodatné... a ku příkladu vidíte, zrovna Primissima, která by měla vysoce odolná na mráz ve květu, by měla mít miskovitý... celý příspěvek >
Harbrite vs. Harbinger - odolnost?, 9.12.2017 Obsahuje fotku
Ikdyz je Harbinger ranný, dá se ho svou mrazuvzdorností srovnat s odolnou FM3??? Ano rannost asi na kvalitě plodů nepřidá, ale jak říkám, tu ted neřeším... Po dlouhých hledáních mám jako etalon mrazuvzdornosti Primissimu Delbard, byt tuším, že ji... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika