Příspěvky uživatele - 243.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 17.8.2019
Vy jste úžasný! Díky moc za rady!
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Děkuju za příspěvek! Radám k řezu se určitě nebráním, ale zas na druhou stranu, vůbec mi nevadí, že jsou ty jabloně krpaté ani to, že z nich nebudou žádná pořádná jablka... spíš jsem je zmiňovala v té souvislosti, že jsou tím jediným, co na té... celý příspěvek >
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Souhlasím s Vámi, odborník by asi byl bezva. Tady se pokouším najít někoho, kdo si něčím podobným prošel a jak se k tomu postavil. Problém je, že já nepoznám, když to přeženu, sedmikrásku od slunečnice, a tak jsem super terč pro nějakého... celý příspěvek >
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Děkuju! S břízkami určitě počítám, mám je ráda, jsou krásné. A možná to není špatný nápad s tím plotem "trochu tak a trochu jinak", že by se to opticky rozbilo - habr jsem si vybrala, protože tomu prd rozumím; podle debat na internetu; protože je... celý příspěvek >
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Jů. Neexistuje na světě nápad, který by na mne byl moc šílený. Tohle je dobré! Je to tak trochu dramatičtejší verze "suchého potůčku" z kamenů, o kterém jsem už uvažovala. Prostě ne potůček, ale kaňon. :-) A až bude válka, využijeme to jako... celý příspěvek >
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Perfektní stránky! Děkuju moc!
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Já mu to vyřídím :-) Určitě budu ráda za jakékoli nápady, co mám dělat a v jakém harmonogramu, abych nepropásla drahocenný čas, přeci jen dny mého mládí se neúprosně krátí :-) Jestli mám nejdříve založit cestičky (s něčím málo jsem už začala),... celý příspěvek >
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Vy jste zlatá. Koukala jsem na tu Vaši zahradu a je fakt úžasná, k něčemu přesně takovému bych se ráda dopracovala... Nějaké finance na to mám, ale v tom objemu musím zvažovat, kde je utratit a kde je nevyhazovat, proto se pokouším vymyslet věci,... celý příspěvek >
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Já si uvědmuju, že je to pořádné sousto a že spoustu toho, co udělám, si pořádně užije až někdo jiný, a že bez práce to nebude... Hraběcí peníze nemám, ale elán a chuť makat mi nechybí, ani optimismus :-) Bez toho by to ani nešlo, to bych si mohla... celý příspěvek >
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
No, můj mažel je básník, takže u nás to funguje tak, že on poslouchá ty ptáčky a já makám :-) Jsem tak trochu divoženka, takže vzít do ruky lopatu nebo krumpáč pro mne není ani trochu problém a pracuju ráda, i když teda sedět někde na kolenou a... celý příspěvek >
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Díky moc za odkaz! To je super nápad, do toho se určitě pustím! To přesně řeší tu zoufalou současnou placatost...
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Děkuji moc, "Konvalinku" si vyhledám! Semenáčky jsem si na jaře už vykopala, mám je teď ve velkých květináčích - našla jsem tady nějaká miminka lísky, šeříku, dva malé duby, co se sem musela donést veverka, protože v okolí žádné nejsou... Jenže to... celý příspěvek >
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
WOW. Děkuju MOC! Přesně to jsem potřebovala, nějaký globální nápad, jak se k tomu postavit. Zkoušela jsem k tomu něco hledat na internetu i tady na fóru, ale většina lidí řeší spíš opačný problém - jak na malou zahradu toho vtěsnat co... celý příspěvek >
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Zdědili jsme starožitný domek a zahradu, cca 5.000m2. V koutě u domu jsou dva vzrostlé ořešáky, uprostřed pozemku je pár polosuchých jabloní. Celá zahrada je zoufale nudná, nikde žádné zákoutí, žádný kopeček, žádný potůček ani skála... výhled do... celý příspěvek >
Otocny pripoj vari, 14.11.2014
Jak s takovým nesmyslem zatočím v kopci, když vezu  5-6 metráků nákladu? Z kopce ani nemluvím.Vždy je dobré říci i nevýhody a rizika takového patentu.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika