Příspěvky uživatele - 181.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je toto moniliový úžeh?, 10.5.2010
dobrý den, my máme meruňku pár let tak do 5 nevím přesně ale zatím jsme měli tak 10 plodů letos trochu kvetla, ale o víkendu zčistajasna celý strom jakoby zvadl ale úplně celý, lístky jsou zelené ale zvadlé. nestříkali jsme ji, je možné že i tohle je... celý příspěvek >
Ibišek venkovní, 4.5.2010
oprava : před vchodem do domu, shora a ze stran byl chráněn,..
Ibišek venkovní, 4.5.2010
já mám několik ibišků venkovních, ty co byly na záhonech přes zimu, teprve raší. Je ale zajímavé, že ty, co jsem měla v nádobách, jeví značné rozdíly. Jeden totiž stál sice venku, ale na schodech před vchodem do domu shora a ze stran a... celý příspěvek >
Břečťan - dobrý či špatný nápad?, 7.4.2010
Dobrý den, již asi 6 let máme jednu stěnu altánu krásně obrostlou břečťanem. Po letošní zimě ale začal chřadnout, na listech se tvoří hnědé fleky list potupem času zhnědne - až úplně seschne /ztvrdne/ celý a opadá... celá stěna půjde zřejmě do... celý příspěvek >
Šedivé houby, 14.8.2009
Dobrý den máme problém v jedné části trávníku /obyčejný trávník plný všech možných druhů ne anglie/Na ploše pod jabloněmi kde svítí slunce dopoledne se tvoří ošklivé šedivé přízemní "houby" jako choroš bez hlaviček je to při zemi takové vlnité... celý příspěvek >
Mám něco s paprikami?, 24.6.2009
co to je? některé papriky mají listy "žlutozelené" hnojila jsem cereritem a poté zálivkou hnojivem na papriky a tak si myslím, že to nebude nedostatek živin, může to být plíseň - některé listy jsou krásně tm. zelené jiné jsou... celý příspěvek >
Mám něco s paprikami?, 17.6.2009
Hlavně si ta semínka nesušte na příští rok  U nás letos mšice trápí zatím spíš rybíz a jabloně. ve skleníku na paprikách zatim dobrý, jen jak jsem vyštípala ty květy mám dojem že mám po úrodě příště zase poslechnu rady ptáka... celý příspěvek >
Utrhnout první kvítek u papriky?, 17.6.2009
tyhle fleky se mi vloni taky objevovaly na paprikách až celá shnila a někdy jsem uvnitř objevila brouka, jestli on za to nemůže, že si udělá vchod a bydlí a zaneřádí to uvnitř, protože tam to bylo černé a celá paprika znehodnocená
Utrhnout první kvítek u papriky?, 17.6.2009
já jsem prvně letos oštípala první květy u paprik asi 14dní po výsadbě do skleníku, tak doufám, že vůbec nějaké přibydou. taky jsem letos dala papriky po jedné, ančto jsem je vždy dávala po dvou, tak doufám, že i zde nebude platit, že vždy, když... celý příspěvek >
Povadlé okurky, 16.6.2009
aha takže v krámu mám chtít "hořkou sůl"? :-)
Povadlé okurky, 16.6.2009
je zajímavé, že ta houba nenapadá papriky, i když jsou vedle, my už přišli o jednu okurku úplně i když jsme stříkali previcurem ještě zkusíme prolít zem. díky. papriky jsou některé krásně zelené jiné však světlé co jim chybí? větráme skleník dveřmi a... celý příspěvek >
Ustřihnout větvičky u rajčat?, 15.6.2009
Já vždy zaštípávám všechny výhonky za každým listem a vršek až když mi končí tyčka :-) spodní listy otrhávám když se mi zdá, že již mají odslouženo, nebo je mezi rajčaty moc  "husto".
Povadlé okurky, 15.6.2009
Pane Skálo někde jsem četla, že Previcur je nejen preventivní /příprava substrátu, moření semen atd./ ale také kurativní, což je asi při prvních příznacích vadnutí, a bylo tam napsáno, že se má postřik po 7 dnech opakovat a pak po 10 dnech znovu,... celý příspěvek >
Usychání listů muškátu, 12.6.2009
od té doby co u nás padaly kroupy, mi muškát přestal prospívat, postupně otrhávám listy, které začnou po okraji kolem dokola usychat ale prostředek vypadá zdravě, že by měl šok? květy se pořádně nerozvinou jsou jakoby neúplně rozkvetlé... celý příspěvek >
Biele flaky na listoch paradajok, 19.5.2009
kdybych to našla tak se neptam přesto děkuji též 
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika