Příspěvky uživatele - 158.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2024, 18.3.2024
Díky, no vidíš za chvíli budeš sklízet. Mě taky letos přijde že mi jdou nějak líp než jindy že bych se to konečně naučil? Tak příští rok radši až v druhé půlce ledna. Dal jsem totiž na balkon papriky ve výsevnou substrátu co mi zbyly a už jsem je... celý příspěvek >
Papriky 2024, 18.3.2024 Obsahuje fotku
Takhle vypadají moje papriky.letos se.mi snad povedly. Ty malá jsou z pozdějšího výsevu. Mám je od rána do noci na balkoně abych je trochu zabrzdil dávám je dovnitř jen na noc když hlásí mrazy. jeden stupeň dva nad nulou nemají problém. Slibuji si od... celý příspěvek >
Red Delicious, 18.3.2024 Obsahuje fotku
Prosím o radu ohledně řezu red deliciois na podnoží M26. Stromky asi 4-5 let staré, snaha o vřeteno. Loni jsem dovolil květy ale bohužel, zmrzly a nebylo nic. Ptám se, mám výhony strihnout na vnitřní očko a nutit to dál do vodorovné polohy a mít... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 7.3.2024
Vladimíre a Waltere, máte to parádní. Mne skoro vše poslo, zelí jsem teď vyšel znova, holt toho bude míň,ale nic se neděje. Už je březen, příští týden vyseju Dubáček a římský, řádek mrkvicky a jarní cibulky. Ovšem, papriky mám parádní, nějak se... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 24.2.2024
🤣 ať je to jak chce, já pikyroval moc brzy, jakmile se vyvinuly děložní listy, a přelil jsem je, to je na nich krásně vidět, půlka je skoro pryč nebo neroste. Ty co jsou vysusenejsi na kraji misky se vzpamatovaly a začínají růst. Toť k tomu... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 15.2.2024 Obsahuje fotku
Evidentně jsem počasí podcenil dle kalendáře. Byl jsem na zahradě a opravdu jsou napucene, meruňky už také. Ach jo.
Papriky 2024, 13.2.2024 Obsahuje fotku
Časem budeme odkázáni jen na eshopy. Ale mně to nevadí, při nákupu alespoň dvou druhů čehokoli se dá i při platbě dopravy ušetřit oproti kamenné prodejně. To co jsem našel je plod a květ od Mountfield, kilo asi za 140,- zřejmě je to oranžový... celý příspěvek >
Papriky 2024, 11.2.2024 Obsahuje fotku
Ahoj, díky za vyčerpávající odpověď, poucim se z toho. Kristalon podzim nemám, ale mám superfosfát i síran draselný, tak bych mohl třeba za 14 dní rozpustit půl lžičky do 1,5l pětky a přihnojit tím. Co myslíš o této dávce, nebude to moc nebo málo?... celý příspěvek >
Papriky 2024, 10.2.2024 Obsahuje fotku
To se podívej na moje opozdilce, naštěstí je ještě dost času. Nikdy jsem sazenice ničím nehnojil z obavy aby zbytečně neprerustaly. No ale letos chci zkusit aspoň jednou týdně poloviční dávkou lristalonu plod a květ, cererit mám, ale to už do... celý příspěvek >
Papriky 2024, 10.2.2024 Obsahuje fotku
Tak dnes jsem pikyroval většinu paprik, zbývá mi jen bílé papriky, které teprve sotva lezou.
Předpěstování košťálovin, 9.2.2024
O pekingu jsem nic moc nestudoval, jen zasel. Nevadí že to nevyjde, jde mi hlavně o květáky a zelí, mám i kulaté ranné zelí. Z expresu bude možná bodlák 😆
Předpěstování košťálovin, 8.2.2024 Obsahuje fotku
Ano, je vidět že máte praxí. Ještě se mrkněte na tohle, to znáte?
Předpěstování košťálovin, 8.2.2024 Obsahuje fotku
Ahoj, protože jsem začátečník v pěstování kostalovin, prosím o radu, proč mi u některých žloutnou děložní listy. Zalévání 2* týdně, nemyslím že by se topily. Substrát zahradní obyčejný, živin by měly mít dost, jsou malé, nehnojil jsem ještě.
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 5.2.2024
Řešíme tady osvětlení, ale já bych se chtěl zeptat, jestli někdo z vás někdy zkoušel pro pěstování sazenic používat ventilátor. Teoreticky, by mohly být sazenice silnější když se budou kymácet třeba 10x denně ve větru. Zkoušel někdo? Přemýšlím o tom... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 4.2.2024
😃
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika