Příspěvky uživatele - 158.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2023, 30.4.2023
Já je letos budu sázet mělčeji a šikmo. Vloni jsem je kvůli vodě sázel kolmo a hluboko, ale jak bylo chladno, skoro tři neděle, a to bylo po zmrzlých, nic nedělali a jen stály, nerostly. Možná tedy moc zima v hloubce má dva rýče. Fakt je, že ani v... celý příspěvek >
Listy rajčete hynou, 16.4.2023
Neměl jste je venku a nezapomněl je uklidit, když byla zima a silný vítr? Mně se to stalo loni s paprikám na balkoně, ale projevilo se to až několik dní po akci, nastydlY chudery.
Mohu již přenést do skleníku?, 14.4.2023
Až vyleze pulec, vylezou taky. Nebo doma naklíčit a pak hned jako já, akorát ještě čekají v kelímku.
Mohu již přenést do skleníku?, 14.4.2023
Asi stačí už. K tématu, předevčírem jsem do skleníku odnesl kelímky s vysetymi okurkami, cukety a dýně, protože doma strašně rychle vyjedou do výšky. Bylo to v době, kdy se začly objevovat bulky na zemině, draky se už ven. Je tu kolem 4 stupňů v... celý příspěvek >
Mohu již přenést do skleníku?, 14.4.2023
host - 63.162 (?), 14.4.2023 14:35 Chci upozornit, že slunce k nám neposílá žádné teplo, ale jen světlo... No nechtěl jsem do toho zasahovat, ale to co jste vyplodil je přece úplný nesmysl. Světlo je světlo a teplo je infrazareni. Každé má... celý příspěvek >
Broskve 2023, 12.4.2023 Obsahuje fotku
Vím, že e to je těžké odhadnout, ale máte větší zkušenosti. Myslíte že mohlo něco přežít, viz obrázek? Děkuji.
Rajčata 2023, 8.4.2023 Obsahuje fotku
Mně letos rajčata nějak nejdou, ale doufám že budou ok, loni to bylo taky tak. Seju až v půlce března, mají vlastně ještě 2 měsíce čas... tak teď jsem sám sebe uklidnil 😃. Milosk.
Mráz ve vegetačním období, 6.4.2023
Mám obavy, že až ho proverim, že bude ukazovat dobře, protože auto mi ráno po páté ukázalo -6 a zahrádku mám ještě níž u potoka. Květy, většina, byly ještě zavřené, některé už růžové poupě. Snad něco přežilo. Nebyl v koruně, ale volně ve vzduchu metr... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období, 6.4.2023
Tak asi hotovo. Včera -9,7, dnes -9, redhaven vypadá... některé poupata vysypané, ní uvidíme. Jsem doufal že ochutnam, stále doufám. Teploměr mám z Lidlu do auta s pamětí, zkoušel jsem ho porovnat s jiným, za dne rozdíl 1 stupeň,tak asi je třeba v... celý příspěvek >
Rozkvétání broskvoní, 2.4.2023 Obsahuje fotku
Redhaven, Zbiroh, mrazova kotlina. Hlásí max -4 tak snad to přežije.zkusenost žádná, první stromek broskve.
Kolovidnaja, 26.3.2023
To rád slyším že to jde. Jablko mám na m26 ale v pohodě, třešeň g5,jen lepotici jsem.sehnal jen na zr roste tedy bujné ale hodně svisle, tak ji nechám úzkou a vyšší. Meruňku na Julien..tedY podnože nemám optimální no. Po zapestovani mám v plánu řezat... celý příspěvek >
Kolovidnaja, 26.3.2023
Pánové a damo, děkuji za rady, oukinska bude super, já ji navíc nenašel na julienne, ale teď mám od vás tip, tak ještě jednou díky. Švestkovou chuť fakt nechci. Jen pro vysvětlení, zahrádku mám opravdu malou asi 15x10 m, jeden skleník a broskev,... celý příspěvek >
Kolovidnaja, 25.3.2023
To je dobrý tip, děkuji, vše by bylo super, kdyby... roste bujně, tvoří řidší, vysokou, později široce kulovitou korunu A já potřebuji něco spíš sloupcovitého. Ano je to kříženec myrobalanu a svesky, ale plody vypadají jako bluma, tak jsem se... celý příspěvek >
Kolovidnaja, 25.3.2023
Dobrý den, chtěl bych na malou zahrádku nějakou ryngli, problém je že jsou cizosprašné a nemám místo. Našel jsem odrůdu kolovidnaja, je to nějaký kříženec a údajně roste spíš do výšky než do šířky. Nemáte někdo zkušenost, jestli je to podobné ryngli,... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 16.3.2023
Majoránka klíči opravdu velice dlouho. A nesmí ani trochu zaschnout.
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika