Příspěvky uživatele - 112.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vířivka, 2.1.2020
Dělá se i vířivka, která by ohřívala vodu na tolik, že by se v ní dalo koupat venku i v tomto počasí?
Jaký bazén zvolit, 10.12.2019
Něco takového by se mi právě hodilo, já jsem si dělal i zahradní posezení sám, které mám komplet dřevěné, tak bych uvítal dřevěný venek, a vnitřek z nerezi je určitě kvalitní.
Jaký bazén zvolit, 8.12.2019
Kupoval jste si někdo na dvroke nebo do zahrady koupací sud? Jaké jsou Vaše zkušenosti? Dokážete mi prosím někdo poradit s výběrem?
Kupacia kada, 21.11.2019
Za 30 tisíc korun to je opravdu fajn cena, také by mne zajímalo, jak jste si to dělal?
Kupacia kada, 17.11.2019
Pořídil jste si někdo prosím koupací sud domů? Jaké jsou Vaše zkušenosti? Podle čeho takový sud vybírat?
Kokršpaněl - kolik se dožije?, 7.11.2019
Kde se dají prosím sehnat takové konzervy pouze s jedním proteinem? je to hodně drahé? proti klasické konzervě?
Kokršpaněl - kolik se dožije?, 5.11.2019
Jaké jsou Vaše zkušenosti s konzervami? můžete mi proadit, na co se soustředit? co by měla konzerva obsahovat? aby byla pro pejska zdravá?
Myš - jak se jí bavit?, 20.8.2019
Co to přesně je ten energy gel? S tou sádrou to se mi moc nelíbí, zase nepotřebuju je takhle trápit…
Myš - jak se jí bavit?, 10.8.2019
Zdravím, poradíte mi prosím, jak se zbavit myší ze zahrady? A také doma?
Gril Weber, 1.8.2019
Zdravím, vybírám si gril, chtěl bych opravdu kvalitní gril, kde bych pohostil celou rodinu, ale jsem dost omezený prostorem, na naší menší zahrádce. Poradíte mi někdo prosím?
Rotvajler, 20.7.2019
Poradíte mi prosím, jaké pamlsky jsou pro pejska nejlepší? ke cvičení? které jsou zdravé, a zároveň chutné?
Přechod z klasického grilu Weber na plynový?, 20.6.2019
Vyjížděcí gril? Něco takového se dělá? Kde bych to mohl sehnat?
Přechod z klasického grilu Weber na plynový?, 16.6.2019
Dobrý den, prosím který gril je nejlepší na menší zahradu? Poradíte mi prosím?
Hlávkový salát - odolnost vůči mrazu, 20.5.2019
Ano, saláty, kedlubny, cukety, všechno jsem to měla ožrané nebo úplně pryč..
Hlávkový salát - odolnost vůči mrazu, 15.5.2019
Holky pořídila jsem si před 3 lety zahrádku, a mám tam pořád spoustu slimáků, neřešila jste to některá? Jak se jich zbavit? Šetrně?
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika