Příspěvky uživatele - 217.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování meruněk, 3.6.2019
Ahoj, velmi se mi osvědčilo přetřít celé rouby i podnož 1:1 vodou naředěným latexem či balakrylem. Zakryje proti vysychání, nemocem, plísním. Očka si s tím bez problému poradí.
Roubování meruněk, 3.6.2019
mě se to také osvědčilo a ještě jsem je před zabalením do papíru stříkl kumulusem proti plísním
Existuje odolnější meruňka? MS kraj, 31.5.2019
Ahoj, pro mě není Limbach důvěryhodný v ne příliš známých odrůdách, protože píše i o odrůdách u nás běžně pěstovaných, že jsou rezistentní a obecně se tu na forech ví, že i přes stříkání mohou chytnout molinozy. Napsal jsem jim slušný dotaz na toto... celý příspěvek >
Zkušenosti se zahradnictvím Limbach, 24.5.2019
Nevím, jestli bude ještě někdo reagovat, Snažím se o tomto zahradnicví něco zjistit. Na jejich stránkách píší u meruněk popisy až z říše snů. S řadou odrůd nejsou v Čechách zkušenosti. Řada odrůd se ale pěstuje i u nás. Z diskusích na fórech vícero... celý příspěvek >
Hybrid švestkomeruňka, 11.5.2019
Snažím se zjistit něco o odrůdách Aprium, ale prakticky vždy jde o Pluot nebo Plumcot. Mohl by mi někdo poradit? Děkuji
Jofela, 10.5.2019
V minulosti tu byla zmínka o Aprium. Snažim se zjistit něco o odrůdách, ale když něco najdu, tak to je Pluot nebo Plumcot. Nemáte s nimi někdo zkušenosti nebo nevíte, kde o nich něco zjistit? Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika