Příspěvky uživatele - 79.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč zhořkne rajský protlak?, 28.8.2022
Již druhý rok děláme z velkého přebytku rajčat protlak. V konečné fázi přepasírovanou šťávu necháme v hrnci na sporáku vařit až se odpaří přebytečná voda a šťáva zhoustne bohužel ale také zhořkne. Poradí někdo kde děláme případně chybu? Zdroj:... celý příspěvek >
Jak dlouho udržovat 100% vlhkost u roubovaných okurek?, 23.4.2022
Snažil jsem se zjistit kdy už není nutné nechat roubovanou okurku bez zajištění 100% vlhkosti. Je to po odřezání vrcholu tykve nebo až po odřezání kořene okurky či raději ještě později? Zatím jsem ve fázi odřezání vrcholu tykve s PET lahví... celý příspěvek >
Jak ošetřit písek ve sklepě pro skladování zeleniny na příští rok?, 18.8.2021
Mám ve sklepě cca 1m² ve vrstvě 30cm písek již druhý rok, pro uskladnění červené řepy. Čím písek ošetřit proti plísni.
Realizace kapkové závlahy, 9.7.2021
Jak správně změnit či nastavit časové intervaly u zavl.hodin? Mám s nastavením PLANTIT WATER TIMER potíže, než budu hodiny reklamovat, chci se ujistit zda není chyba na mé straně.Je nutné předchozí nastavení při změně frekvence funkcí hodiny... celý příspěvek >
Jak pěstovat rajčata na více výhonů?, 4.6.2021
Spouštět hlavní stonek dolů je dobrý nápad, ale mám obavy zda bude podajný, když bývá tlustý více jak palec? Až to bude možné zkusím to.
Jak pěstovat rajčata na více výhonů?, 3.6.2021 Obsahuje fotku
Poněvadž jsem nenašel v příspěvcích uspokojivou radu na dané téma. Ptám se v jaké výši je vhodné ze zálistků nechat růst druhý případně další výhony? Zda je vhodné začít co nejníže rostliny za 1 listem nebo až za 1 vijanem atp. Jedná se mi abych... celý příspěvek >
Přerostlá rajčata - jak na ně?, 16.7.2020
Škoda že jste nenapsala o chvíli dřív moh jsem to vyzkoušet.
Přerostlá rajčata - jak na ně?, 16.7.2020
Tak jsem se rozhod pro mne nejvhodnější bude pěstování rajčat na dva až tři výhony. Dnes jsem vrcholy rajčat zalomil ve výši spirál, letos pokud vyrostou ve spodní části rostlin zálistky zkusím co to udělá.
Přerostlá rajčata - jak na ně?, 15.7.2020 Obsahuje fotku
Bohužel lézt po výškách už nevzládám, proto hledám způsob jak donutit vhodným způsobem růst od určité výšky tyčková rajčata vodorovně.
Přerostlá rajčata - jak na ně?, 15.7.2020
S tím zapuštěním to dělám, ale má to nevýhodu plody se povalují po zemi a přerůstání do výšky tomu nezabrání. Zmiňujete se o nízke spirále o ø květináče, můžete to trochu rozvést. Z jakého materiálu a ø je ta spirála? Uvítal bych i foto.
Přerostlá rajčata - jak na ně?, 15.7.2020 Obsahuje fotku
Poněvadž jsem již starší a těžko se mi ve skleníku pečuje o přerostlá rajčata do výšky.Zkouším je na konci spirály přimět ohýbat vrchol na levo či napravo připnout k drátu vedenému ve výši spirál. Při ohybání se občas stane, že vrchol rajčete se níže... celý příspěvek >
Invazivní rostlina - plevel? (čtyřlístek - jetelíček - šťavel?), 6.7.2020
Mohu ten Agrofit kombi použít na záhoně ve skleníku mezi rajčaty, neuškodí jim to?
Co jsou přísady zeleniny?, 15.5.2020
Setkávám se v článcích s názvem "přísada-y zeleniny", co si mám pod tímto názoslovím představit?
Akumulace tepla v pařeništi, 21.5.2019
Myšleno názorně, v lepším slova smyslu udělat z prdu kuličku.
Akumulace tepla v pařeništi, 19.5.2019
Sleduji diskuze na dané téma, těžko vysvětlíte člověku, který se pokouší o perpetum mobile.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika