Příspěvky uživatele - 2.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aku 40V - program, 10.4.2019
Oprava: cena v mountfieldu je pro 60V a to jen plotostřih bez vyžínače.
Aku 40V - program, 10.4.2019
Už chápu obavy tazatele/ono to v mountfieldu vyjde na 9500,- se střední baterií a nabíječkou a vypadá to jako hračka.Někdo to snad zkusí.
Aku 40V - program, 10.4.2019
Já Vás plně chápu, taky nechci mít v něčem tisíce, abych to pak použil 2xrok, ale snažil jsem se vysvětlit, že u plotostřihu to snad ani jinak nejde-nemá tak časté využití.A pokud k tomu chcete skloubit kvalitní strunovku, tak Vám moc možností... celý příspěvek >
Aku 40V - program, 9.4.2019
Mountfield je nejlepší-proto si kupuji všechny výrobky z mountfieldu a když ti nemá, tak hecht je jasná volba... a pak se s hrůzou spocený vzbudím 😢.Já měl zato, že se bavíme o uceleným aku-programu v dostatečné kvalitě, pokud jde jen o jeden... celý příspěvek >
Sekačka Stiga Colector 46S - opět kolísání otáček při volnoběhu, 8.4.2019
Mě kolísal i 190 b&s přes 10 let starý na špatný benzín, už jen shell prémium-nejbližší použitelný a je klid.
Aku 40V - program, 8.4.2019
Když doporučím stihl, tak už to mám projitý-hobby má jak vyžínač FSA 56,tak plotostřih HSS 56.Ale doporučil jsem PRO, protože do něj jdu a vyžínač tam vidím snad 6x?Plotostřih 2x?Kupuji to pro dceru, sám jedu ve 2t, ale tím ji nechci zatěžovat... celý příspěvek >
Sekačka Stiga Colector 46S - opět kolísání otáček při volnoběhu, 6.4.2019
Úplný souhlas, benzín dělá divy a rozdíl několika korun na litru mě nezruinuje.Jinak se může pořád dokola čistit karbec.
VARI na orbu a rotavarovanie - otazky, 3.4.2019
Od 90-tych let se barvy s těžkými kovy nevyrábí v Evropě.Uskladnění je kdekoliv v poho, stačí když nato nechumelí nebo neprší, vždy jsme to skladovali ve stodole-Mf70,Vari, sekačky i riderpark.Jediné co jsme dělali, že se vyjel karbec dosucha díky... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika