Příspěvky uživatele - 234.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy radikálně seříznout meruňku, 16.7.2021
Asi by bolo vhodne korunu semenaca odrezavat postupne, napriklad teraz skratit o polovicu a vo finale vyuzit aj Zahnov rez
Rajčata 2019/2, 18.6.2019 Obsahuje fotku
V skleniku Pedro a Startky z vysevu vo februari, o mesiac skor ako vonkajsie, ale velky rozdiel tam nie je
Rajčata 2019/2, 18.6.2019 Obsahuje fotku
Stav po mesiaci, dobre prosperuju
Nářez, 16.3.2019
Asi je to rychlejsie a lacnejsie vsetko ocvakat a moze to robit hocikto, pri cestach sa rovno vyrezavaju a stiepkuju este celkom zachovale ovocne aleje, pritom by stacilo len poodrezavat suche a poskodene konare
Rýchlenie rajčat 2019, 16.3.2019
Tak som vcera vysial este dalsie Startky, Bejbino F1, Pedro F1 a nasiel som este balik "Tomaten Resi" zo zahranicia tak aj tie, Stupicke skore tento rok vynechavam, zda sa mi, ze plodia hlavne na spodnom vijane, a potom uz len par plodov
Jak prořezat leta neřezané jabloňe, 16.3.2019 Obsahuje fotku
Takto som minuly rok skratil a precvakal zanedbany trojvidlak, o polovicu vysky
Jak prořezat leta neřezané jabloňe, 16.3.2019
Mali ste spravit z hrubych kostrovych Y v jednej rovine, a potom z vlkov tvarovat novy obrast, alebo este lepsie prevodom na niektory z tych tensich, zachovat tiez tvar Y aspon priblizne, a tie tensie len trochu upravit. A z toho ontaria tiez 80... celý příspěvek >
České sady po sklizni 2018, 27.11.2018
Nielen v Čechách... (foto). IH
Nejranější odrůdy slivoní, 7.9.2018
Dozrieva slivka Katinka spolu s marhulami Maďarská a Velkopavlovická alebo dozrieva až po nich?
Honeycrisp, 2.1.2018
210.54: Žartujete? Ak si zadáte do googlu "Snapdragon", nabehnú Vám desiatky odkazov. Je to odroda odvodená od materskej sorty Honeycrisp, jablko na podobný (resp.totožný) spôsob, pôvodný názov bol New York 1. IH
Angold, 11.11.2017
Daniel B.: Súhlasím, Angold síce nepatrí medzi "vychytené" odrody, ale je to kvalitná sorta jablone. Zdravotne aj chuťovo - nie je zbytočne presladený a dužina je príjemne osviežujúca a šťavnatá. Za isté mínus považujem padanie plodov v čase... celý příspěvek >
Určení odrůdy, 11.11.2017 Obsahuje fotku
104.201: S krížikom po funuse: ten pozdĺžny pruh na fotke Vašej hrušky bol akosi mimo pozornosti, v dnešnom príspevku na inom vlákne pestovateľ Pastornice uvádza takýto pruh ako typický pre túto odrodu. Tak som trochu pátral a naozaj, Pastornica... celý příspěvek >
Hruška zimní Pařížanka a Pastornice, 11.11.2017
107.146: Len 2 poznámky - na upresnenie. Pastornica patrí medzi triploidné hrušky. A bez ohľadu na ploiditu - samosprašné odrody (európskych) hrušiek neexistujú. Všetky sú cudzoopelivé. Takže aj Vaša Pastornica potrebuje opeľovača. Nemusí byť blízko... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 1.11.2017
Mozem pouzit na morenie Sulku, ktora je rok a pol po zaruke?
Halehaven, 24.3.2017
Pan Jiří a aká je odolnosť na kučeravitosť listov u Halehavenu oproti Suncrestu? Pozorujete nejaké rozdiely?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika