Příspěvky uživatele - 234.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fuji, 5.10.2022
Tak proč se o to vyvolávání duchů pořád pokoušíte?
Meruňky 2022, 11.3.2022
Tak to máte už dosť narašenú Tsunami pan Petr. Rastie strom Tsunami bujnejšie ako Orangered?
Orangered, 17.11.2021
Pan z Trnavska, ako ste spokojný s Orangeredom po ďalších rokoch pestovania?
Orangered, 21.10.2021
Medzi citlivé odrody na moníliu plodov patrí slivka Stanley. Už by som ju nezasadil.
Opad plodů Admirálu, 3.7.2019
Mičurin II: V tomto sa nezhodneme (mám na mysli Vaše názory o "potlačovaní pestrosti, experimentovania a samostatného úsudku, hre na jednu pravdu, pretláčaní univerzálnej chuti" atď.). Pestujem tieto odrody jabloní: Jonagored, Ligol, Golden Del.,... celý příspěvek >
Bodruška Hrušková, 13.5.2019
Problémy s bodruškou sú naozaj často podceňované, nepovažuje sa za vážneho škodcu a v podstate všade sa píše že stačí len odstrihnúť postihnuté výhonky, iná ochrana sa nespomína. V prípade mladých stromkov ale môže mať napadnutie nových letorastov... celý příspěvek >
Beurré Napoleon, 24.4.2019
Samozrejme moja obrovská vďaka patrí ľuďom, ktorí mi poslali vrúble vzácnych starých odrôd. Najmä pánovi, ktorý mi poslal vrúble tejto odrody.
Beurré Napoleon, 24.4.2019
Niekoľko v rubľov sa krásne ujalo. Neviem sa dočkať prvej úrody v mojej teplej oblasti. Očakávania sú však obrovské :)
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 4.3.2019
L: Najbližší víkend postrek Sulkou ešte určite bezpečný bude. Otázkou je či ho počasie dovolí realizovať (vietor, dážď...). IH
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 4.3.2019 Obsahuje fotku
Mateou: Nie je to až také zlé, ale stromček by som trochu upravil (netvrdím pritom že môj návrh bude najlepší, resp. že sa nedá postupovať aj inak). Najprv sa pokúsim vysvetliť čo nepovažujem na stromčeku za ideálne a prečo by som to zmenil. Takže:... celý příspěvek >
Myšince v celém kompostu, 8.9.2018
Petr z H. na to kápol, klobúk dolu! To že to v žiadnom prípade nie je trus potkanov a už vôbec nie myší mi bolo jasné na prvý pohľad. Nevedel som ale o čo ide. Na základe indície Petra z H. som vyhrabal na webe túto fotku. Je na nej trus lariev... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 8.9.2018
Jana: Ďakujem za uznanie. V dobrej klimatickej oblasti ak dá pestovateľ stromčekom čo potrebujú a nepríde nejaká kalamita (mráz, krúpy) tak sa mu zaručene odvďačia peknou úrodou. Včera som tiež zaregistroval prvé sršne. Potvory si vyberajú tie... celý příspěvek >
Broskyne so zvonk. kvetmi, 24.11.2017
Peter SV: Spomedzi nektariniek sa mi najlepšie osvedčili staršie odrody Stark Red Gold (foto 1-3) a Maria Aurelia (foto 4,5). U mňa nektarinky nenamŕzajú, nepraskajú, nehnijú a hmyz ich poškodzuje minimálne, ale prevažná väčšina príspevkov tu na fóre... celý příspěvek >
Jablon Empire, 24.11.2017
Spartan je potomok McIntoshu (druhým jeho rodičom je Newton). V anglosaskej literatúre sa delikátna chuť odrody McIntosh popisuje ako niečo výnimočné ("that flavour"..."dessert-wine taste"). Samozrejme, treba vnímať aj jeho "nerezistentnosť", ale... celý příspěvek >
Jablon Empire, 24.11.2017 Obsahuje fotku
...
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika